2737
2734

ببر دکتر شربت اشتها بگیر براش، ولی درکل یه مدت بگذره عادت میکنه غذاهای مختلف رو امتحان کن ببین چیا بیشتر میخوره تنوع داشته باش تکراری نده و....

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بی اشتهاییش احتمالا روحیه بخاطر از شیرگیری، بهش توجه کن، چیزا یا کارایی که دوست داره براش انجام بده، ببرش فضای آزاد بازی کنه و... 

اشتهاش برمی گرده، خیلیم اصرار نکن غذا بخوره، من دخترم وقتی نمیخوره غذاش رو میزارم رو عسلی یا جایی که دستش میرسه و خودم میرم بعد میبینم کم کم خودش داره میخوره

خوراکی هایی که دوست داره بهش بده، البته خوراکی هاس مفید

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...
2738

سلام

عزیزم دخترت تا چنوقت بعد از شیر گرفتن بی اشتها بود پسرم اصلا غذا نمیخوره حالا هم که از شیر دارم میگیرمش و فقط شبا دو سه وعده تو خواب میخوره غذا خوردنش در طول روز بدتر شده یه کم صب میخوره و ظهر اصلا و دو سه قاشق شب میترسم وزنش کم بود بدتر شه

سلام عزیزم دخترت تا چنوقت بعد از شیر گرفتن بی اشتها بود پسرم اصلا غذا نمیخوره حالا هم که از شیر دار ...

دختر من کلا کم اشتها هست.ولی‌خب خیلیا دیدم بعد از یه مدت وزن گرفتن

دختر من کلا کم اشتها هست.ولی‌خب خیلیا دیدم بعد از یه مدت وزن گرفتن

عزیزم اگه هنوز فعالی لطفا بگو وضعیت دخترت چی شد؟ خوب شد اشتهاش منم دقیقا همین دغدغه رو دارم !

یا اباصالح المهدی ادرکنی ...یا اباصالح المهدی اغثنی
2706