2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری پریناتال خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2419 بازدید | 21 پست

ب من از اول بارداری هررررر روز داد بخورم. اما هرماه یجوریه شکلش منتها رو جعبه ش نوشته پریناتال و مینرال

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از من دوتا بسته سی تاییه که یک روز در میان از هرکدوم یکیشو میخورو یکیش ژله ایه یکیش گچی

منم مرکز بهداشت بهم گفته بود بخورم گچیش میخوردم ک افتضاح بود انگار آب میخوردم اصلا تاثیری نداشت 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
پریناتال همون مولتیه دیگه  من چون وزنم کم بود هرروز بعد از غذا یه دونه میخوردم  وزنم خیل ...

تو بارداری؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
شما دوتا بسته ایا رو خوردین

من یبار قوطی ای بود ازین قوطی گنده ها سی تا توش بود. بقشم جعبه ای بود ک سه ورق بود توش ک مجموعا سی تا دونه بود

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
منم مرکز بهداشت بهم گفته بود بخورم گچیش میخوردم ک افتضاح بود انگار آب میخوردم اصلا تاثیری نداشت  ...

از من یه ژله ای هم کنارش داشت. حالا اینبار دارو خانه یکیشو داده فقط ژله ایه.