1232
1226
عنوان

نتردام :برام یه یادگاری بنویسید 🌹🍓

1323 بازدید | 108 پست

سلام 

وارد این تاپیک شدی برام یه کامنت به یادگار بزار 😍🌹🍓

پیشاپیش از همتون ممنونم ، براتون ارزوی سلامتی و خوشبختی دارم، اینم دعای من یادگاری به شما دوستان عزیز🌹 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

هر چه پیش آید خوش آید 🌸🌸🌸

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐

سلامتی اونی که خودش خوابه...

ولی یادش...

نمیزاره که بخوابی❤️🌹

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1233

آرزو میکنم

روزگارت از رحمت لبریز

دستانت از نعمت سرشار

چشمانت از نور روشن

زندگیت رضایت بخش

و عاقبتت ختم بخیر باشد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

یاد راهنمایی افتادم دفتر خاطره میاوردن بچه‌ها 😍

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد که درباره شما،چه فكرى مى كنند...!

مینوسم یادگاری تا بماند روزگاری من نباشم روزگاری این بماند یادگاری   عاقا اینو تو همه دفتر خاطراتای رفیقام نوشتم واااای لهنتی    

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1167
1220