2733
2734
عنوان

تازه مامانا بيان

60 بازدید | 4 پست

خودتون برا بچه تصميم ميگيرين ؟پدرشوهر مادرشوهر دخالت نميكنن ؟مادرشوهرم خيلي دخالت ميكنه تو همه چي بچم شوهرمم كلا تصميمات بچه رو گذاشته ب عهده خودم البته بش گفنم تو و خانوادت هيچ كاري واسم نكردين ن تو بارداريم ن بعد زايمان برعكس اعصابمم داغون كرديد اجازه نميدم راجب لباسشم كسي بخواد نظرشو تحميل كنه !بچمم نميزارم پيش مادرشوهرم بمونه هرجا بخوام برم با خودم ميرم خيلي كفري ميشه منم كيف ميكنم 😏😏😏تلافي ظلمايي كه بهم كردن فقط بچه رو ميبرم خونشون ببينن بعدم نميزارم بمونه 

هشت ماهشه پسرم با باباش رفتيم بيرون مادرشوهرم ناراحت شده ك چرا بچه رو نزاشتم پيشش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم افسردگی بعد زایمان گرفتی🙄منم بچه اولم اینجور بودم اما بچه دومم که ب دنیا اومد همش مریضه و چن ماهه میبرمش دکتر خیر ببینه عمش و مادرشوهرم مواظب پسر بزرگمن تا من بیام شبم وگرنه پسرمم باید اواره این مطب اون مطب میکردم 

بنظرم سخت نگیر بزار به اونام عادت کنه اومدو خدانکرده مریضی چیزی پیش اومد خاستی بری بیمارستان بچتو میخای چیکا کنی؟

مُردم از خوشی😐
2728