1480
1605
عنوان

بیاین بگین برم یا نرم؟؟😒

323 بازدید | 38 پست

هفته پیش دایی بزرگم کل خانواده رو دعوت کرده بود برای شام به جز من که تنها خواهرزداه ش هستم  ولی به دلیل اینکه خاله هام نتونستن برن کنسل شد حالا امشب دعوت کرده مامان منم گفته نمیام چرا به یه دونه دختر من نگفتن بعدش زندایی زنگ زده که جرا نمیاین حتما بیاین به سوگند هم بگو بیاد حتما باز دوباره دایی م زنگ زده به مامانم دوباره گفته به سوگندم بگو حتما بیاد ولی به خودم نگفتن حالا اگر قبل از این حرفا بود مهم نبود حتما به خودم بگن  .این در حالی که من خونه شون رفتم عیدنی واسه شام هم دعوت کردم دایی مو ولی مهمون داشتن نتونستن بیان .حالا نمیدونم برم یا نرم ؟؟؟اینم میدونم که زندایی م کلا دوست نداره فامیل شوهر رفت و امد داشته باشه و همه چیز زیر سر اونه 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

بهت خوش میگذره برو..

بی خیال فکر و خیال های قبل

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613

بخاطر مامانت برو تا بعش خوش بگذره

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1620
من بودم نمبرفتم.ولی به ما انت بگو اگر دوست داره بره.

منم اگر فامیل شوهرم بود عمرااا نمیرفتم ولی خوب دلم میخواد تو جمعشون باشم 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

نه نرو به نظرم یه تعارف الکی بوده در جواب گلایه مادرتون وگرنه آدم مهمون بخواد با احترام زنگ میزنه دعوتش میکنه 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

من بودم نمیرفتم ادم وقتی متاهل میشه باید با خودش هماهنگ کنن نه مامانش که بعدم شما با داییت شاید این حرفا رو نداشته باشی ولی برلی همسرت ارزش قائل باشو بدون دعوت جایی نبرش

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
1601

برو تا بسوزه😈

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

اولا مامانتون نباید میگفتن دوما خیر نمیرفتم چون من زندگی مستقل دارم و باید با خودم هماهنگ کنن 

وقتی گفتی                                                        من نمیتونم تورو انقدر زیبا ببینم  نمیتونم ببینم انقدر زیبا شدی و توی نگاه  بقیه  زمانی که نگاهت میکنن  تحسین و تحت تاثیر قرار گرفتن من واقعا نمیدونم باید چه غلطی بکنم  تا تو رو دور از نگاه بقیه نگه دارم  چیکار باید بکنم  تاتو فقط  مال من باشی  چیکار باید بکنم  تا بقیه نگاهت نکنن                                    ومن  قلبم شکست گفتم یعنی اینقدر بی اعتماد هستی اما  تنها تونستم بگم  تو قلب ❤منو داری و  قلب من  هیچ  وقت  برای کسی  جز تو نخواهد بود  💕            ونگاه اش فقط بهم گفت که عاشقم نه بی اعتماد بهم 
1628