2726

خب میدونید که اکثر خارجی ها خصوصا نسل جوونشون باکره نیستن،یعنی این موضوع به اندازه ای که تو ایران انقدر مهمه اونور مهم نیست و یه جورایی عادیه براشون حتی خیلی اوقات برای فردی که از خانواده ی نسبتا مذهبی اومده،حالا اگر یه فرد خارجی با این شرایط به شما پیشنهاد ازذواج بده و شما هم دوستش داشته باشین قبول میکنید؟به نظرتون میشه کنار اومد؟درصورتی که مسلمون هم بشه.

چون من خودم اگه یه پسر ایرانی و یا کسی که از اول مسلمون بوده این شرایط رو داشته باشه احتمال اینکه قبولش کنم خیلییی کمه ولی درمورد خارجی نمیدونم

میخوام ببینم شما چه فکری میکنید

چه بگویم عزیز؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به هیچ وجه قبول نمیکنم درصورتیکه  مشکل پزشکی باشه.

اون دیگه دستمالی شده 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
با کره بودن که مربوط به دختر میشه شما داری راجع به آقا میپرسی

منم مخم تاب خورد

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

شما ک دختری 

نفهمیدم چی ب چی شد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

پسرای ایرانی مثلا خیلی دست نخورده ان؟

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2706