2737
2734
عنوان

چرا من سیر نمیشم؟!

182 بازدید | 19 پست

بچه ها امروز رفتم دکتر وزنم قبل بارداری۵۰بوده الان۷۰شدم صبحونه ناهارشام دوبرابر شوهرم غذا میخورم اگه کم بخورم هواسم دیگه پیش غذا میمونه ودلم صعف میره دستامو پاهام ورم کرده اما فشارخونم خوبه دکترم برام آزمایش نوشت به نظرتون علتش چیه؟

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

اشکال نداره چون جنین داره تغذیه میکنه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای باردارا نمیدونم ولی بقیه وقتی مدام گرسنشون میشه ینی فیبر بدنشون کم شده.باید خوراک لوبیا و خوراک عدس و اینجور چیزا بخورن تا جبران شه

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

[QUOTE=87445964]غذات شاید نمکش زیاده [/QUOTEااتفاقا خیلی کم نمک درست میکنم اگه زیاد نمک استفاده میکردم ک فشارخونم میرفت بالا 

2738

عزیزم کاش قند بارداریتو چک کنی من دو ماه 10 کیلیو اضافه کردم مشخص شد دیابت بارداری دارم

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

امروز که میخواستم برم دکتر کفشام پام نمیشد دست و پاهام ورم کرده معلوم نیست اضافه وزنم بخاطر ورمه یا پرخوری

عزیزم کاش قند بارداریتو چک کنی من دو ماه 10 کیلیو اضافه کردم مشخص شد دیابت بارداری دارم

دکترم برام نوشت فردا صبح باید برم انجام بدمش ولی خداکنه از قند خونم نباشه چون من خیلی کم چیزای شیرین میخورم اگه دیابت بارداری هم داشته باشم ک دیگه باید همونم نخورم

ببخشید شما که این مشکلو داشتی دستات گز گز نمیکرد؟من چند روزه ۲تا انگشت دستم خیلی مور مور میشه دکترم گفت جواب آزمایستو بیار معلوم میشه از چیه

منم تو دوران بارداری زیاد غذا میخوردم، روزی5 وعده غذا،به اضافه میوه و تنقلات دیگه وزنم 20 کیلو بالا رفت ، هر سری که میرفتم دکتر 2 کیلو اضافه کرده بودم ، دکتر چند سری برام آزمایش دفع پروتئین نوشت ، فکر میکرد از اون باشه که خداروشکر نبود ، خودم علت وزن بالام رو به دکتر گفتم ، گفت اگه بخاطر پرخوریه اشکال نداره ،بیشتر هم بخور😁وزنم هم خداروشکر بعد زایمان سریع پایین اومد و حتی کمتر از قبل بارداریم هم شدم

ببخشید شما که این مشکلو داشتی دستات گز گز نمیکرد؟من چند روزه ۲تا انگشت دستم خیلی مور مور میشه دکترم ...

انشاله که برای شما اونطور نیست عزیزم ولی منم گز گز دست و پا رو داشتم واینکه خیلی وزنم میرفت بالا من کارم به تزریق انسولین کشید خیلی دوران سختی بود 

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2706