2733
2739
عنوان

بارداری دوقلویی با قرص کلامید

1654 بازدید | 14 پست

سلام خانما من ی پسر دارم ولی خیلی دو قلو دوس دارم شوهرم میگه دیگه بچه نمیخوایم ولی من میگم یکی کمه.بنظرتون اگه راضی شد قرص بخورم که دو قلو بشه میخوام نفهمه یا نه دکتر میرفتم

اصلا قرصی برا دوقولو ای نیست یه قرص هست که میگن یکی از عوارضش دوقلو زاییه که شایدم کیست بگیری

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شرایط تو رو دارم یه پسر دارم شوهرم مخالف بچه دوم  به زور راضیش کردم اقدام کنیم خودم پنهان ...

اخی عزیزم البته بچه من کوچیکه  هشت ماهشه .چه دارویی خوردی شما هم برای دو قلویی خوردی

2731
اخی عزیزم البته بچه من کوچیکه  هشت ماهشه .چه دارویی خوردی شما هم برای دو قلویی خوردی

چه عجله ای داری ؟به فکر سلامتی خودت و بچه ت باش واسه بچه دوم وقت زیاد داری

من کلومیفن و لیتروزل خوردم،واسه اینکه تخمدانهام تحریک بشه و دوتا تخمک آزاد بشه

البته ویتامین ای و فولیک اسید و فروس سولفات هم یکماهه شروع کردم

چه عجله ای داری ؟به فکر سلامتی خودت و بچه ت باش واسه بچه دوم وقت زیاد داری من کلومیفن و لیتروزل خور ...

الان ک نمیخوام فقط میخوام از الان بدونم چیکار کنم.قرص کلومیفن را چجوری میخورین?

2738
الان ک نمیخوام فقط میخوام از الان بدونم چیکار کنم.قرص کلومیفن را چجوری میخورین?

یه خانمیکه رفته بود دکتر،و نتیجه هم گرفت این دستور رو بهم داد الان واست عکسشو میفرستم

من چون داروهاش گرون بود فقط لیتروزل و کلومیفن از روز۳ ام تا ۴ ام پریودیم هر کدوم شبی ۲عدد خوردم

2706