2737
2734

من تو كاخ انجام دادم

خيلي درد داشت خيلي

امااااا

در حد ٢٠ثانيه بود

تا به خودت مياي تمومه

بعدشم رفتم جمهوري خريد استراحت نكردم چون همون٢٠ثانيه بود فقط

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم ، قبلش مسکن استفاده کردید ؟ شما چسبندگی داشتید یا نه؟

قبلش ژلوفن خوردم

بعد عكس نداشتم اما قطعا يكم بود كه يا وارد شدن اون ماده باز شد چون من اسفند انجام دادم ارديبهشت باردار شدم

من تو كاخ انجام دادم خيلي درد داشت خيلي امااااا در حد ٢٠ثانيه بود تا به خودت مياي تمومه بعدشم ر ...

قبلش سونوگرافی هم انجام داده بودید یا فقط عکس رنگی گرفتید ؟ بدون همراه برم ایرادی داره ؟

قبلش ژلوفن خوردم بعد عكس نداشتم اما قطعا يكم بود كه يا وارد شدن اون ماده باز شد چون من اسفند انجام ...

ببخشید می پرسم همون ماه میشه اقدام کرد برای بارداری ؟؟؟ شما مشکلی داشتید که باردار نمیشدید یا بدون دلیل بعد از عکس رنگی باردار شدید؟ آخه من و همسرم مشکلی نداریم رویان هم گفتن عکس بگیرید ببینیم نتیجه چیه

قبلش سونوگرافی هم انجام داده بودید یا فقط عکس رنگی گرفتید ؟ بدون همراه برم ایرادی داره ؟

قبلش هر ماه وأس تخمك گزاري سونو ميرفتم بي فايده بود

من با شوهرم رفتم

وأس دارو و وسيله گرفتن لازم بود

اما من حالم بعدش خوب بود 

2738
ببخشید می پرسم همون ماه میشه اقدام کرد برای بارداری ؟؟؟ شما مشکلی داشتید که باردار نمیشدید یا بدون د ...

ما هم بي دليل باردار نميشديم يكم تنبلي داشتم اما إز اون نبرد

دقيقا بعد عكس دو ماه بعد باردار شدم

همون ماه هم ميتوني اقدام كني أنشالله لكه بيني و اينا هم نداشته باشي

روز ٩-١٠برو كه وأس تخمك گزاري مشكلي نداشته باشي

أين ماه بري احتمال زياد اقدام كني نگيره ماه بعد حتما بارداري

ما هم بي دليل باردار نميشديم يكم تنبلي داشتم اما إز اون نبرد دقيقا بعد عكس دو ماه بعد باردار شدم ه ...

واقعا؟ عزیزم منم ۳ماهه لترزول میخورم تخمکای خوبی دارم نمیگیره شوهرم سالمه خیلی نگرانم میخوام منم برم

ما هم بي دليل باردار نميشديم يكم تنبلي داشتم اما إز اون نبرد دقيقا بعد عكس دو ماه بعد باردار شدم ه ...

خودشون برای روز دهم بهم نوبت دادن ، خداکنه نتیجه بگیریم دیگه موندیم که بدون دلیل چرا باردار نمیشم ،  لطفاً برام دعا کنید منم با گرفتن عکس رنگی به آرزوم برسم

2706