2726
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10692 بازدید | 1574 پست

کسی هست نفس تنگه تو خواب بگیره و یکم قلبش درد بگیره؟.من هفته ۳۱هستم

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا تیکرت جلوئه

با سزارین تنظیم کردم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2728

دوستان من میترسم چنتا از نشونه های زایمان رو دارم و میترسم مثل مادرم سی و چهار هفته نیم بدنیا بیاد .واینکه از زایمان طبیعی هم میترسم و دلم میخواد سزارین بشم .نشونه هام هم کمردرد و انقباض نامنظم همراه با تیر کشیدن حداقل پنج تا هشت بار در روز .خستگی زیاد .کمردرد و دل‌درد بیشتر .حالت تهوع و سرگیجه و سردرد .احساس شل شدن ته واژنم و انگار ی چیزی ته ته و داخل دهانه رحم هست .احساس میکنم بچه اومده پایین و...

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
دوستان من میترسم چنتا از نشونه های زایمان رو دارم و میترسم مثل مادرم سی و چهار هفته نیم بدنیا بیاد . ...

رون پاهام و یکمی لگن و کمرم درد می‌کنه .و خیلی خواب می‌ره از لگنم تا زانوهام

تو رو خدا واسم دعا کنین نینم رو اول سالم باشه و سزارین بدنیا بیارم و بعدشم تو سی و هشت هفته و خورده ای🙏

رون پاهام و یکمی لگن و کمرم درد می‌کنه .و خیلی خواب می‌ره از لگنم تا زانوهام

خب این علائم‌که خیلیهاش طبیعی هست و همه خانمای باردار توهم زایمان زودرس رو دادن 

شما هم اگه ۳۴ هفته ای ، خوبیش اینه ماه هشتم رو رد کردی و وارد ماه ۹ شدی دیگه خطری وجود نداره به امید خدا 

ان شاء ا... نی نی شما و بقیه نی نی ها همگی صحیح و سالم و به موقع به دنیا بیان. 

چند هفته ای فاطمه جان ؟  نی نی ات دختر بود ؟ اسمش دلارام ؟

فهیمه ام 😄.سی و دو هفته و یک روز .اسم نزنیم هنوز انتخاب نشده ینی فعلا موندیم چی انتخاب کنیم

2706