2726
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10693 بازدید | 1574 پست
من یک عدد مامان خردادم ولی منم میام اینجا😅

سلام

شما زایمان کردین:؟:

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام خوبی فهمیمه جان نی نی خوبه چیکار میکنی؟ ازمایش قند دادی؟

سلام فاطمه جان مرسی ممنون .شما و تو دلیتون چطورین ؟نه هنوز ۴روز دیگه می‌خوام برم دکترم گفت تا شانزدهم وقت دارم برم 

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فاطمه جان مرسی ممنون .شما و تو دلیتون چطورین ؟نه هنوز ۴روز دیگه می‌خوام برم دکترم گفت تا شانزده ...

قربونت شکر خوبم

من دیروز دادم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
قربونت شکر خوبم من دیروز دادم

سلام عزیزم چند هفته ای؟چطور بود ازمایش؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
2728
سلام عزیزم چند هفته ای؟چطور بود ازمایش؟

24هفته و4روز

ازمایشش ناشتاست ساعت 8صب یک ازمایش خون و ادرار گرفتن

بعد گفت ساعت نه ونیم یک شربتی میارم بخورید 

شربتو خوردیم بعد ساعت ده ونیم یک ازمایش خون گرفت ساعت یازده ونیم یک ازمایش خون دیگ گرفت

24هفته و4روز ازمایشش ناشتاست ساعت 8صب یک ازمایش خون و ادرار گرفتن بعد گفت ساعت نه ونیم یک شربتی می ...

اها مرسی عزیزم من ۲۷ هفتمه هنوز نرفتم فردا میرم دکتر😁

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
اها مرسی عزیزم من ۲۷ هفتمه هنوز نرفتم فردا میرم دکتر😁

ازمایشش از 24هفته تا 28 هفته هسش

ازمایشش از 24هفته تا 28 هفته هسش

اوهوم

‍ آیا آمیزش #جنسی در دوران بارداری به جنین #آسیب می رساند ؟

بسیاری از مردان می خواهند بدانند که آیا فعالیت جنسی به جنین صدمه می رساند یا خیر. آمیزش جنسی و انزال، هیچ یک در بارداری کم خطر ایرادی ندارد. جنین در محفظه عضلانی رحم قرار دارد و از جنین بوسیله مایع آمنیوتیک و کیسه آمنیوتیک به خوبی محافظت می شود. یک پوشش مخاطی ضخیم دهانه رحم را می پوشاند و مانع از انتقال عفونت نیز می شود. ممکن است چندی بعد از اوج لذت جنسی جنین شما تکان بخورد!

در این مورد نیز نگران نباشید چون این افزایش تحرک بدلیل افزایش جریان خون ناشی از افزایش ضربان قلب شماست نه بخاطر اینکه جنین احساس درد می کند یا از آنچه روی داده چیزی فهمیده است.

سلام چه خوب پیداتون کردم منم خدا بخواد پسرم شهریور دنیا میاد

ان شاءالله

گروه داریم تو واتساپ اگ خواستی بگو ادد کنیم

2706