2733
2734
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10693 بازدید | 1574 پست
دوستان کی تو ماه چهار هسش و علائم ویارش قطع یا کم شده حالش بهترشده؟؟؟؟

من یکم کمتر شده 

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

من رفتم تو 18 هفته .و اواخر 17 کمتر شوده بود از قبل یکم بهترم شده خداروشکر اما فقط سرگیجم یکمی بیشتر شده و معده درد

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر کسی اینجا شیرازی هست بهم بگه چه دکتری رفته و چه بیمارستان میخاد زایمان کنه؟

احمدپور .بیمارستان کوثر

من رفتم تو 18 هفته .و اواخر 17 کمتر شوده بود از قبل یکم بهترم شده خداروشکر اما فقط سرگیجم یکمی بیشتر ...

خداکنه منم خوب شم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2731
خداکنه منم خوب شم

به امید خدا

دوستان کی تو ماه چهار هسش و علائم ویارش قطع یا کم شده حالش بهترشده؟؟؟؟

من وارد ۴ که شدم علائم کمتر شد و الان که داره ۴ ماه تموم میشه ، علائم ویار هم داره از بین میره خداروشکررر 

ویار خییییلی بد بود

من وارد ۴ که شدم علائم کمتر شد و الان که داره ۴ ماه تموم میشه ، علائم ویار هم داره از بین میره خدارو ...

من که هنوز دارم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2738

منم می تونم اینجا باشم؟؟؟

نینیم آبانیه

19 آبان

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
منم وارد ماه چهارم شدم.ولی اصلا وزن اضاف نکردم .کسی هست که اینجوری باشه؟

من از اول تا الان که هفته 12 ام 3 یا 4 کیلو اضافه کردم😢😢😢😭😭😭😭

دست خودم نیست غذامم خیلی زیاد نشده ولی وزنم همینجور میره بالا 😢😰😭😭 

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

اخی چه تاپیکی😍پسرمنم ۲۶ شهریور به دنیا میاد😍

وااای 😍😍😍شوهر منم دقیقا تولدش 26 شهریوره

بخدا ماه ماه 

یه پارچه آقاست 

مطمئنم پسر شما هم بهترین بچه دنیا میشه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706