2410
2553
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10691 بازدید | 1574 پست
یعنی مرز بین نیمه اول ودوم😁

واقعا منم که هنوز معلوم نیس اما با نوع زایمان مرزش معلوم میشه😂

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

خانم ها یه سوالی برام پیش اومده.اگر تو یه بیمارستان خصوصی عالی بخوای زایمان کنی و خودت دوست داشته باشی سز بشی اما چیزی نگی که بیمه تکمیلیت شاملش شه چند ساعت وادارت میکنن درد بکشی؟رسیدگیشون چجوریه؟ تا لحظه اخر مجبورت میکنن طبیعی بیاری؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صحبت کردم گفته نامه بیار تایید دانشگاه باشه بکنم ولی سختش بود خیلی من من کرد منم حالا دنباله یه دکتر ...

من اصلا نمیدونم‌چجوری بگم‌به دکترم سز میخوام!

هی میگم الان زوده واسه این حرفا

منم دکترمو عوض کردم اشناست خداکنه قبول کنهه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نینی من هنوز جنسیتش معلوم نشده .نهم بعدازظهر میخوام برم برا تعیین جنسیت .ایشالا که سالم باشه همیشه

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
2720
خانم ها یه سوالی برام پیش اومده.اگر تو یه بیمارستان خصوصی عالی بخوای زایمان کنی و خودت دوست داشته با ...

وا از جونت سیر شدی به خاطر پول؟؟

مگه سزارین بیمه نمیده؟

دخترم تمام زندگی من
بیخود میکنن مگه بدنمو ازسر راه اوردم یبار شکمم پاره بشه یبار اونجام بخیه بخوره    بعدم چون ...

منم مخالف طبیعی هستم با روش های الانشون که کلی بخیه میزنن و فرقی با سزارین نداره فقط باید درد الکی بکشی چقدرم به بچه فشار میاد.اما شنیدم میگن اجباریه مگر در موارد خاص

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
من الان بزرگه شمام علامت میتی کومان احترام بزارییییین☯️ راستی هرسوالی داشتین بپرسین از من بالاخره م ...

بچه ت چند کیلوعه؟ چه چیزایی زیاد میخوری که خوبه؟

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2714
من اصلا نمیدونم‌چجوری بگم‌به دکترم سز میخوام! هی میگم الان زوده واسه این حرفا منم دکترمو عوض کردم ...

منم مثلا اشنا بود همه فامیلامونو سز کرده به ما رسیده اینجوری شده. شانس که نداریم منم گفتم جهنم دکترمو عوض میکنم

دخترم تمام زندگی من
وا از جونت سیر شدی به خاطر پول؟؟ مگه سزارین بیمه نمیده؟

نه بیمه سزارین رو قبول نمیکنه بهم گفتن با بیمه 1 ملیون و دویست اما بدون بیمه سزارین اختیاری 10 ملیون.

اخه 10 ملیون چه خبره؟انقدر نداریم که

نه بیمه سزارین رو قبول نمیکنه بهم گفتن با بیمه 1 ملیون و دویست اما بدون بیمه سزارین اختیاری 10 ملیون ...

واسه چی بیمه قبول نکنه اگه دکترت قبول کنه سزارینی که باید بده. خوب بگو دکترت بنویسه نمیتونی طبیعی بزای

دخترم تمام زندگی من
2706