2410
2553
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10691 بازدید | 1574 پست
برامن 12 شهریوره

مثل منی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۲۹شهریور واسم تاریخ زایمان زدن😊

من 28 !! 

یعنی کی شز بشیم؟ آخه دهروز جلوتر میشه تاسوعاشورا.. اگه بشه میخوام شهادت علی اصغر دنیاش بییارم.. میدونی چندمه محرمه؟

دخترم تمام زندگی من
2720
من 28 شهریور بهم تاریخ زایمان دادن به نظرتون کی سزارین میشم؟

با دکترت صحبت کردی؟ قبول کرده سز کنه؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

منم 4 مهر اما دلم میخواد سز بشم .اگه سز باشه ی هفته زودتر

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
من بارداری دومم هس عزیزم،وچون اولی سزارین بودم دومی هم همینه

اره شنیدم اینو اما الان میگن این دلیل قانع کننده نیست و اکثرا قبول نمیکنن

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
با دکترت صحبت کردی؟ قبول کرده سز کنه؟

صحبت کردم گفته نامه بیار تایید دانشگاه باشه بکنم ولی سختش بود خیلی من من کرد منم حالا دنباله یه دکتر دیگم راحت تر شزارین کنه هم پول بدم هم نازبخرم نمیشه 

دخترم تمام زندگی من
2714

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

منم سز دوست دارم اما سز شامل بیمه نمیشه و 10   12 ملیونی هزینش میشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
اره شنیدم اینو اما الان میگن این دلیل قانع کننده نیست و اکثرا قبول نمیکنن

بیخود میکنن مگه بدنمو ازسر راه اوردم یبار شکمم پاره بشه یبار اونجام بخیه بخوره  بعدم چون شکم بخیه داره درد وفشار زایمان طبیعی خوب نیست

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
منم ۲۹شهریور واسم تاریخ زایمان زدن😊

یعنی مرز بین نیمه اول ودوم😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706