2726

سلام خانوما خواستم این تاپیک همیشگی باشه و همدیگرو بشناسیم از استرس و خوشحالیامون بگیم و اینکه اگه مشکلی پیش اومد همدیگرو راهنمایی کنیم و چون سن بارداریمون نزدیک به همدیگه هس فک کنم احساس بهتری پیدا میکنیم و استرسمون کمتر میشه و اگر سوالی داشتید بپرسید تا همدیگرو راهنمایی کنیم🌹.مرسی که اومدین

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

دوستان ببخشید اون تاپیک اشتباهی بجای شهریور نوشتم اسفند حواسم نبود😂

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

اخی چه تاپیکی😍پسرمنم ۲۶ شهریور به دنیا میاد😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من 12 شهریور و اگه خدا بخواد یه هفته زودتر احتمال زایمان دارم به امید خدا. 

فعلا هم شبا درد لگن درگیرم تا صبح

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من 28 شهریور بهم تاریخ زایمان دادن به نظرتون کی سزارین میشم؟

سزارین تو ۳۸هفته،یعنی دوهفته اززایمان طبیعی جلوتر میتونی زایمان کنی،مثلا بشی سی وهشت هفته وسه چهارروز

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706