2703
2553
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10691 بازدید | 1574 پست
هیچ علایمی نداری

ن 

تازه خروجی لگنمم تنگه گفتن نشد طبیعی سز اورژانسی میکنیم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
ن  تازه خروجی لگنمم تنگه گفتن نشد طبیعی سز اورژانسی میکنیم

انشاالله هرچی صلاحته اونجوری بشه

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا هنوز گروه واتس آپ فعاله?اگه هست منو هم عضو کنید گوشیم سوخت واتس اپ یه مدت نبودم الان شماره هاتون رو ندارم که تو وات پیاماتون بدم دوباره بیارینم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720
ن  تازه خروجی لگنمم تنگه گفتن نشد طبیعی سز اورژانسی میکنیم

سلام عزیزم زایمان کردی؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

فاطمه جان خبری ازت نیس؟زایمان کردی ؟خوبی؟

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

سلام خوبین

اره زایمان کردم 28 مهر

سز اورژانسی کردن 

نزاشتن درد طبیعی بکشم گفتن لگنم افتضاح

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام خوبین اره زایمان کردم 28 مهر سز اورژانسی کردن  نزاشتن درد طبیعی بکشم گفتن لگنم افتضاح

خداروشکر.مبارکه قدمش پر خیروبرکت😘اسمش چیه؟

2714
خداروشکر.مبارکه قدمش پر خیروبرکت😘اسمش چیه؟

ممنونم

آرین

ممنونم آرین

نامدار باشه

مال من ۳خرداد به دنیا میاد

بسلامتی

مامانا هنوز گروه واتس آپ فعاله?اگه هست منو هم عضو کنید گوشیم سوخت واتس اپ یه مدت نبودم الان شماره ها ...

شمارتو بفرس

این تاپیک کسی فعال نیس

من هستم

2706