2410
2553
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10691 بازدید | 1574 پست
آمپول وقرص چی?

امپول یادم رفت.کپسول کلوفیبرات دوتا کپسول سوراخ میکنی با سورنگ میکشی نصف صب نصف شب تو دو روز زردیش میره

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی من زایمان کنم بیام بگم 

خسته شدم چقد دیر میگذره�😞

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2456

سلام مامانا خوبین؟من بیست و سوم شهریور کیسه ابم پاره شد بعدازظهر رفتم بیمارستان گفتن ضربان قلب نینی شدید پایینه و ممکنه بند ناف پیچیده باشه .دیگه دوساعت صبر کردن یکم درست شد دوباره ضعیف شد بردنم برا سزارین .من طبیعی بودم و پنج مهر اما دیگه یهویی شد و تو هفته سی و هشت سزارین شدم .زایمانمم بد نبود ولی دکترم عالییییبی بود عالی .دخترمم با وزن 3.400 بدنیا اومد تو سونو  دو هفته قبلش گفته بود سه کیلو .شرمنده که مفقود الاثر شدم 😂😂😂 اخه درگیر نینی بودم .راستی نینی هم زردی نداشت خداروشکر 

و ی تجربه دیگه واسه مامانا به هیچ وجهه روغن کرچک نخورید چون چیز الکی و بیخودیه من هفته سی و شش خسته شده بودم و مامانمم میخواس بره کار داشت چون کسی پیشم نبود گفتم تا مامان هس بخورم چون ممکنه بعدا کسی پیشم نباشه خوردم نصف شیشه با ی نصف لیوان یبارمصرف اب انبه چشمتون روز بد نبینه ینی هر چی مال ده سال پیش هم بود چهار ساعت بعدش اوردم بالا گفتم دیگه باید منتظر بمونم رودمم بیاد بالا و بخاطر زور بالا اوردن گفتم ممکنه بچه هم بدنیا بیاد وگرنه روغن کرچکه هم که اوردم بالا و اثر نکرد فکر کنم چون اسهال هم نگرفتم 😂😂😂ببخشید انقدر رک حرف میزنم چون میخوام تجربه بشه براتون .دیگه همین بچه که بدنیا نیومد هیچی تا دو روز حالم واقعا بد شده بود بخاطر روز اول که رودمم میخواس در بیاد بخاطر اوردن بالا هعههههه .بیحالللل بیحالللل شده بودم و سرگیجه شدید .اتفاقا دوروز بعدش سونو داشتم و دکتر گفت اینی که من میبینم باید تا هفته چهل صبر کنی .دیگه اتفاقی کیسه اب پاره شد و تو هفته سی و هشت و سه روز بدنیا اومد 

راستی واسه جریان بند ناف هم خیلی کم اونم یدور و محکمم نبود دکتر گفت ممکنه هم برا این باشه افت ضربان قلب و هم واسه پاره شدن کیسه اب .من دوساعت بعد پاره شدن کیسه اب رفتم و یکمم خون اومد همراه با پاره شدن کیسه اب

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه بگم

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
سلام مامانا خوبین؟من بیست و سوم شهریور کیسه ابم پاره شد بعدازظهر رفتم بیمارستان گفتن ضربان قلب نینی ...

مبارک باشه فهیمه جان قدمش براتون خیر وپر برکت باشه

زیر سایتون بزرگ شه راحت شدی دیگ😍

اسمشو چی گذاشتین؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
مبارک باشه فهیمه جان قدمش براتون خیر وپر برکت باشه زیر سایتون بزرگ شه راحت شدی دیگ😍 اسمشو چی گذاش ...

سلامت باشین .انشالله نینی شما هم سالم و سلامت زودتری بیاد بغلتون😘

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

اسمشو هم الا گذاشتیم Ela

2714
اسمشو هم الا گذاشتیم Ela

خوش نام باشه و قدمش پرخیرو برکت زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه😘😘😘

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
اسمشو هم الا گذاشتیم Ela

خیلی هم قشنگه 😍😍

دعاکن منم تا اخر هفته زایمان کنم خسته شدم دیگ 😞😞

منتظر زاییدن😕

انشاالله تا فردا نی نیت میاد شمام انتظارتون به پایان میرسه😍😍

انشاالله تا فردا نی نیت میاد شمام انتظارتون به پایان میرسه😍😍

ن بابا 40 هفتم تموم شد خبری نیست گفتن اگ تا دوشنبه خبری نشد بیا بستری شو

ن بابا 40 هفتم تموم شد خبری نیست گفتن اگ تا دوشنبه خبری نشد بیا بستری شو

هیچ علایمی نداری

2706