2726
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10693 بازدید | 1574 پست

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه وا من چرا اسمتو فاطمه میخوندم همیشه 🤔🤣

اشکال ندارد واسه بارداریه😅

2728
تو رو خدا واسم دعا کنین نینم رو اول سالم باشه و سزارین بدنیا بیارم و بعدشم تو سی و هشت هفته و خورده ...

سلام خوبی فهیمه جان نی نی خوبه

دکترت قبول کرد سزت کنه؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام خوبی فهیمه جان نی نی خوبه دکترت قبول کرد سزت کنه؟

دکترم قبول نکرد گفت اگه اومدی بیمارستان خصوصی ی فکری در موردش میکنیم .اما من در حد بیمارستانکوثر که نیمه خصوصیه میتونم هزینه کنم اونم با یکم سختی .از شانس منم همیشه بچه با پا بوده این سونو با سر بود .وزنشم خوب بود.ینی از ترس این دوهفته که مهمه برا وزن گیری جنین هیچی وزن اضافه نکردم حتی صد گرم .دیگه واقعا نمی‌دونم چیکار کنم .سپردم دست خدا که روز زایمان یا بچه با پا باشه یا دهانه رحممم باز نشه یا هر جور شده نشه که سزارینم کنن .یکمی هم دلم آروم شده که سزارین میشم نمی‌دونم چرا 

هفته ۳۳و خورده ای هستم و انگار زمان پریودیم شدم امروز با این تفاوت که هیچی ترشح ندارم و همش فکر میکنم واژنم خیسه اما نیس .بچه هم یکم رفته پایین .میترسم اما ماریس نمیشه کرد باید قوی باشم مهم اینه هنوز درد نیومده سراغم و کیسه آبم داره نشده.ساک نینی رو بستم مونده ساک خودم که فردا می‌خوام برم داروخونه یکسری وسایل بهداشتی مثل روکش یبار مصرف توالت فرنگی و شورت یبار مصرف و نوار بهداشتی مخصوص روز اول زایمان و پد سینه و ی رنگ موی بدون آمونیاک گیاهی که هفته دیگه بزنم و... .فعلا توی ساک خودم خرما و نبات و پلاستیک فریزر و پلاستیک مشکی و دستکش یبار مصرف و ی حوله و ی لباس شیردهی که اگر لباسم کثیف شد واسه برگشت به خونه یا ذخیره داشته باشم البته با مانتو بارداری میرم و تیمی که برداشتم مثل تونیک هست اما بیرونی هم هست.ی شال .فعلا اینا بقیه چیزا هم فردا می‌زارم تو ساک

هفته ۳۳و خورده ای هستم و انگار زمان پریودیم شدم امروز با این تفاوت که هیچی ترشح ندارم و همش فکر میکن ...

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی

مگ روکش توالت فرنگی داریم؟::؟؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی مگ روکش توالت فرنگی داریم؟::؟؟

سلامت باشی .آره یبار مصرف، ی نمونش جنس پلاستیک فریزر هی ی نمونش جنس کاغذ یکیش هم ترکیبی از دوتاش که بنظرم هر کدوم گیرم بیاد بهتر از اینه بشینم رو توالت فرنگی بیمارستان با اینکه بیمارستان کوثر جز بیمارستان های تمیز هس

سلامت باشی .آره یبار مصرف، ی نمونش جنس پلاستیک فریزر هی ی نمونش جنس کاغذ یکیش هم ترکیبی از دوتاش که ...

چ خوب منم بگیرم اینقد سرویس،بهداشتی زایشگاه شهرمون نامناسب ک نگو

تو بارداریم 15 روز بستری بودم حالم بهم میخوره

سلام من 12 شهریور و اگه خدا بخواد یه هفته زودتر احتمال زایمان دارم به امید خدا.  فعلا هم شبا د ...

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟:

بچه ت چند کیلوعه؟ چه چیزایی زیاد میخوری که خوبه؟

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟:

سلام نه عزیزم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
طبیعی هستید؟ الان چن هفته اید ؟

نه سز. 37 هفته و تا اخر ماه فارغ میشم به امید خدا

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2706