1345
1341
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9743 بازدید | 1513 پست
سلام من 12 شهریور و اگه خدا بخواد یه هفته زودتر احتمال زایمان دارم به امید خدا.  فعلا هم شبا د ...

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟:

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
بچه ت چند کیلوعه؟ چه چیزایی زیاد میخوری که خوبه؟

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام شما هنوز زایمان نکردید؟:

سلام نه عزیزم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

سلام نه عزیزم

طبیعی هستید؟ الان چن هفته اید ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعی هستید؟ الان چن هفته اید ؟

نه سز. 37 هفته و تا اخر ماه فارغ میشم به امید خدا

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
1379
نه سز. 37 هفته و تا اخر ماه فارغ میشم به امید خدا

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنید😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله بسلامتی زایمان کنید😍

ان شاالله برای شما هم به سلامتی تمام بشه به وقتش

سلام مامانا من دوقلو باردارم و توهفته 30هستم اما شکمم کوچولوعه چرااخه؟ دکترم گفته 1ابان زایمانته اما چون دوقلو داری 1ماه زودتر برای زایمان بستری میشی چیکار کنم برای وزن گیری و رشد خوب بچه هام

سلام شما هنوز زایمان نکردید؟

سلام نه عزیزم الان رفتم تو 36 هفته ام

فقط 48 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
سلام نه عزیزم الان رفتم تو 36 هفته ام

بسلامتی طبیعی هستی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
سلام مامانا من دوقلو باردارم و توهفته 30هستم اما شکمم کوچولوعه چرااخه؟ دکترم گفته 1ابان زایمانته اما ...

اندازه شکم ربطی ب وزن نداره

حبوبات بخور اجیل بخور 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانا من دوقلو باردارم و توهفته 30هستم اما شکمم کوچولوعه چرااخه؟ دکترم گفته 1ابان زایمانته اما ...

اگه تو سونو رشدشون خوب و نرماله مهم نیست شکمتون کوچولو باشه . 

آجیل ، لبنیات ، جبوبات ، گوشت کبابی ، ماهی و ... برا وزن گیری جنین خوبه. 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسلامتی طبیعی هستی؟

اره بچه م سفالیکه ولی هنوز معاینه لگن نرفتم هفته دیگه باید برم ... ولی نود درصد طبیعی هستم 

فقط 48 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
1378

کسی اینجا زایمان نکرده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🔴درمان #درد_پا_در_بارداری

👈آب گرم و آب سرد می تواند در درمان درد پا موثر باشد. درمان با آب گرم، جریان #خونرسانی به پا را افزایش میدهد و درمان با آب سرد #التهاب را کاهش می دهد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

‍ #درد_در_بارداری

🤰معمولا دردهای #پوزیشنال که با قرار گرفتن در یک موقعیت ایجاد و با تغییر موقعیت و یا استراحت از بین میروند جای نگرانی ندارند

🤰دردهای پوزیشنال درد ناشی از گرفتگی عضلات، اسکلت، مفاصل و رباطهاست. این درد ها معمولا با تغییر موقعیت از بین میروند. با بزرگ شدن جنین و رشد  رحم رباطها کشیده میشوند؛ کشش این رباط ها حین رشد رحم ایجاد درد می کند.

🤰درد داخل #واژن، درد شکمی و درد پشت لبهای بزرگ واژن، از این دسته هستند.

🤰علاوه بر آن گاهی کشش عضلات شکم به دلیل بزرگ شدن #شکم به ویژه در زیر شکم و کشاله ران ایجاد درد میکند. که معمولا این دردها پوزیشنال هستند و با استراحت و تغییر موقعیت از بین میروند.

🆔 @

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام 

کیاساکاشونو بستن؟اگ دوست داشتین عکس بدین😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😟😟🙆🙆🙌🙌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339