1735
1707

سلام خانوما خواستم این تاپیک همیشگی باشه و همدیگرو بشناسیم از استرس و خوشحالیامون بگیم و اینکه اگه مشکلی پیش اومد همدیگرو راهنمایی کنیم و چون سن بارداریمون نزدیک به همدیگه هس فک کنم احساس بهتری پیدا میکنیم و استرسمون کمتر میشه و اگر سوالی داشتید بپرسید تا همدیگرو راهنمایی کنیم🌹.مرسی که اومدین

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

دوستان ببخشید اون تاپیک اشتباهی بجای شهریور نوشتم اسفند حواسم نبود😂

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

اخی چه تاپیکی😍پسرمنم ۲۶ شهریور به دنیا میاد😍

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

1718

منم۱۸مهر زایمان طبیعی ولی چون سزارین میشم نمیدونم دقیقا کی باشه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولددخترنازمه،یه گل پسرنازم دارم شوهرم نفسمه عشقمه😍😍هرکی تااینجاخوندیه صلوات واسه باردارشدن خواهرم بفرسته ممنونم.
1760

سلام من 12 شهریور و اگه خدا بخواد یه هفته زودتر احتمال زایمان دارم به امید خدا. 

فعلا هم شبا درد لگن درگیرم تا صبح

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من 28 شهریور بهم تاریخ زایمان دادن به نظرتون کی سزارین میشم؟

سزارین تو ۳۸هفته،یعنی دوهفته اززایمان طبیعی جلوتر میتونی زایمان کنی،مثلا بشی سی وهشت هفته وسه چهارروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولددخترنازمه،یه گل پسرنازم دارم شوهرم نفسمه عشقمه😍😍هرکی تااینجاخوندیه صلوات واسه باردارشدن خواهرم بفرسته ممنونم.
1759
برامن 12 شهریوره

مثل منی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
خودت میخوای سز بشی؟

من بارداری دومم هس عزیزم،وچون اولی سزارین بودم دومی هم همینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۲۹شهریور واسم تاریخ زایمان زدن😊

من 28 !! 

یعنی کی شز بشیم؟ آخه دهروز جلوتر میشه تاسوعاشورا.. اگه بشه میخوام شهادت علی اصغر دنیاش بییارم.. میدونی چندمه محرمه؟

دخترم تمام زندگی من
من 28 شهریور بهم تاریخ زایمان دادن به نظرتون کی سزارین میشم؟

با دکترت صحبت کردی؟ قبول کرده سز کنه؟

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
1651