1147
1226
عنوان

بياين بچه ها بدترين اتفاق زندگيم افتاد دعام كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 3232 بازدید | 173 پست
شوهرت چطور آدمیه اگرمنطقی وفهمیده است خودت همه چیز رو بهش بگونهایتش یه دوروز میخواد قهرکنه دیگه اینط ...

منطقي نيست اصلا بيشتر ناراحتم كه خيلي به من اعتماد داشت آبروم پيشش ميره عزت و اعتبارم ميره

نیستیم نگووو  والااااااا

پوف همشو خوندمممم. چ بددددد شدهههه.. امیدوارم حللل بشه..این ختم رو میگم بهت تا الان برای هرچی ک خوندیم جواب داده.. ۵ تا شب جمعه یک یس با هزار و صدتا صلوات ب نیت اموات غریب وادی السلام بخون

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

انقد حالم بده كه اصلا دست خودم نيست.. ايشالا خدا هوامو داره به حق آبروي فاطمه زهرا آبروي منم نميره&n ...

اصلا نگران نباش برات ده تا صلوات فرستادم. اون ذکر استغفرالله رو دقیقا یکی برای حفظ آبرو گفت که خوندم و جواب داده.

اصلا من مطططططططمینم با این استرسی که داری و خدا رو از ته دل صدا میزنی و خطایی هم نکردی حتتتتما خدا ان شاءاالله به آبروی حضرت زهرا نه تنها آبروت رو حفظ میکنه که اصلا همه چیز به نفع تو و زندگیت میشه و ورق برمیگرده.

ولی برای نزول هم توبه کنید و دیگه این کارو نکنید. ببینید نزول چه بلاها برای آدم میاره؟؟؟

بی برکته نزول...

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...
1156
اصلا نگران نباش برات ده تا صلوات فرستادم. اون ذکر استغفرالله رو دقیقا یکی برای حفظ آبرو گفت که خوندم ...

واقعا الان بهش رسيدم نزول كثيف ترين كاره، خدا از من بگذره ديگه خطايي نميكنم فقط مورد بخششش قرار بگيرم

نیستیم نگووو  والااااااا
شوهرم تو كَتش نميره اين حرفا، اصلا منطقي نيست

ی توسل بگیر که خداوند به حق آبروی اولیای خودش آبرو و زندگیتو حفظ کنه، ایشالا که ختم بخیر میشه گلم

خداجووونم دوستت دارم و ممنونم🤲💗💖🤲

در تفسیر آیه امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء 

گفته میشه که مضطر کسی است که از همه جا بریده و فقط به خدا اعتماد داره.

و در حدیث اومده خدا دعای مضطر رو برآورده میکنه ولو کافر باشه!!!! ( چون به خدا اعتماد و توکل کزده)

اینها که گفتم قریب به مضمون بود. شما که مسلمون و معتقدی و مضطر... حتما خدا آبروت رو حفظ میکنه.

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...

عزیزم

خیلی برات ناراحت شدم

فقط دعا کن خط ب اسم خودش نباشه

نباید مزاحمتاشو ب شوهرت نشون میدادی و سعی شوهرتو زیرپوستی منصرف کنی

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
8