1232
1226
عنوان

بياين بچه ها بدترين اتفاق زندگيم افتاد دعام كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 3231 بازدید | 173 پست

ببین من اوایل ازدواج با یکی چت میکردم البته شوهرم هم میدونست،چون تقریبا طرفو میشناخت و میدونست حرفای روزمرگی میزنیمو دردو دل میکنیم فقط،یجورایی به قول دهه هفتادیا دوست اجتماعی بودیم،بعد یه مدت فاز طرف و نوع حرف زدنش عوض شد واسه همین منم دیگه جوابشو نمیدادم،تا اینکه شوهرم حرفاشو تو فیسبوکم دیدو قاط زد،یه چند مدت کفری بود ولی گذشتو حل شد،شما هم اگر که شوهرتون فهمید بالاخره شب و روز میانو میرن

روزگار چشمت نزنم کم کم داری خوب میشی همینجوری بمون لطفا،متشکرم

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

نه دست خودمه، خوابه شوهرم الان

فیلم آپاندیس رو بذار با شوهرت نگاه کنید حکایت زنه مثل خودت بعد نظرشو درمورد فیلم بپرس بعد اعتراف کن راستشو بگو دروغ دروغ میاره همه چی بدتر میشه 

ببین من اوایل ازدواج با یکی چت میکردم البته شوهرم هم میدونست،چون تقریبا طرفو میشناخت و میدونست حرفای ...

شايد شوهر شما مثل شوهر من انقدددد حساس نبود

نیستیم نگووو  والااااااا
1156
فیلم آپاندیس رو بذار با شوهرت نگاه کنید حکایت زنه مثل خودت بعد نظرشو درمورد فیلم بپرس بعد اعتراف کن ...

اول خودم ميبينم فردا اگه بدرد ميخود براش ميذارم، دعا كن ختم بخير شه قضيه

نیستیم نگووو  والااااااا
پس مطمئنا بهت شک نداره که اگه داشت الان گوشی دستت نبود. هیچی نمیشه نگران نباش.من که مطمئنم چیزی نمی ...

الان به من شك نداره ولي اگه اونو پيدا كنه و اونم همه چي رو بهش بگه چي بايد بشه

نیستیم نگووو  والااااااا
8
واقعا خيلي بچگي كردم و خيلي پشيمونم

این دعا رو بخون گلم نتیجه میگیری

41 مرتبه سوره مبارکه حمد را به طور صحیح بخوان و بعد از آن 13 بار این دعای حفظ آبرو را بخوان

«یا مُفَتِّحُ فَتِّح یا مُفَرِّجُ فَرِّج یا مُسَبِّبُ سَبِّب یا مُیَسِّرُ یَسِّر یا مُسَهِّلُ سَهِّل یا مُتَمِّمُ تَمِّمُ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمَ الرّاحِمین»

«اللهم صل علی محمد و آله و صُن وجهی بالیسار، و لا تَبتَذِل جاهی بالاِقتار»

«بار الها آبروی مرا در جامعه با معیشت سهل و آسان حفظ فرما و قدر و منزلتم را نزد مردم با تنگدستی سبک و خوار مگردان»

خانمای گل خواهش میکنم برای عزیزانم دعا کنین که حالشون خوب شه ممنون از مهربونیتون❤
الان به من شك نداره ولي اگه اونو پيدا كنه و اونم همه چي رو بهش بگه چي بايد بشه

هیچوقت اون نمیاد بگه . مگه از آبروی خودش سیر شده.

هیچکس اونقدر احمق نیست که یر هیچ ابروی خودشو ببره.

تازه میگی زنم داره . پس نگران نباش اون هیچوقت. هیچ نمیگه

خدایا مواظب عزیزانم باش  
خيلي دعا كردم نذر كردم كه از اين به بعد براش بندگي كنم فقط آبرومو حفظ كنه

تااااااا میتونی ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه بگو.

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...

الهی به حق صاحب این شب خدا خودش مشکلت رو به بهترین نحو حل کنه و آرامش دوباره به زندگیت برگرده

یا صاحب الزمان اغثنی

برای حل مشکلات و برآورده شدن حاجت خودت، برای سلامتی و ظهور امام غریبمون حضرت مهدی علیه السلام 3 گل صلوات بفرست🌼 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
1167
فكر ميكنين ميتونه پيداش كنه؟ چيكار كنم؟ 

وا مگه بهش بدهکارنیست .مگه گم شده که میخواد پیداش کنه .به خودت پیام داده یابه شوهرت ؟توبه کن وازخدابخواه که ابروتئ حفظ کنه ازته ذلت ان شالله که درست میشه.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
1220