1147
1226

من مجرد كه بودم چند بار با يه آقايي حرف زدم بعدشم ازدواج كردم شوهرم اين قضيه رو نميدونه الان بعد ٧ سال اين آقا از ديروز هي زنگ ميزنه و پيام ميده شوهرم همه رو خونده و بهش پيام داد كه پيدات ميكنم و فلان، از قضا شوهرم به اون آقا كه دوستش هم ميشه چند ميليون بدهكاره چند ساله، چند سال پيش هم يكي دوبار بدون اجازه شوهرم و بخاطر آشنايي قبلي كه با اون آقا داشتم بهش زنگ زدم كه صبر كنه و از شوهرم شكايت نكنه ميدونم خيلي اشتباه كردم الان ميترسم شوهرم پيداش كنه و اونم همه چي رو بهش بگه، شوهرم رفته شكايت كرده خيلي ميترسم حالم بده توروخدا برام دعا كنين آبروم نره خواهش ميكنم ازتون

نیستیم نگووو  والااااااا

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

معجزه_هم_دیگر#  

اثر_ندارد#  

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
1221

پیداشم کنه.دیوارحاشابلنده.بگو دشمن عوضی میخواد ماروب جون هم بندازه.

به هیییییییییییییییییییییییییییییییییچ عنوان زیربارنریا.

من مشکوکم به؛ابتلای بیماریمازوخیسم .چون ادمارو باهمه یبدیهایی که بهم کردن بازم   دوست دارم.
1167

خدا ستارالعیوبه

ذکر یا ستارالعیوب رو هی تکرار کن

ان شاءالله ک اتفاقی نمیفته💖

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
آخه بعدشم بخاطر بدهكاري شوهرم بهش چند بار زنگ زدم خواهش كردم كه صبر كنه

این یه موردو حماقت کردی خدایی

من مشکوکم به؛ابتلای بیماریمازوخیسم .چون ادمارو باهمه یبدیهایی که بهم کردن بازم   دوست دارم.
1241