2737
2739
عنوان

طلاق

256 بازدید | 14 پست

سلام خانما خواهرم داره از همسرش جدا میشه . 

الان خونه بابام هست از اونجایی که ماشین شوهرش به اسم خواهرمه خواهرم توقیف زده ماشین رو ...

حالا این ماشین به خواهرم میرسه میتونه بفروشه یا برا شوهرشه ؟؟ 

چون پول ماشین رو شوهرش داده و به اسم خواهرمه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من میگم یکم صب کنید شاید نطرشون عوص شد

ماشین ک کلا ب نام خواهرته پس بهتره فعلا اعلام سرقت نکنه یا شکایت

من خودم تا پای طلاق رفتم و برگشتم هیچی معلوم نیست

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

سلام عزیزم! ماشین برای خواهر شماست! اگر خواهرتون خانه دار باشن و منبع درامدی نداشته باشن همسرشون میتونن با همین دلیل در دادگاه اظهار کنند که این ماشین هدیه من به همسرم بوده که در این صورت قابل استرداده. در غیر این صورت اگر خواهر شما یک سری اقداماتو انجام بدن که چون اطلاعاتی از خواهر شما ندارم دقیقا نمیتونم بگم چکار میتونن با وجود عدم درامد شخصی و هدیه بودن ماشین باز هم ماشین رو برای خودشون نگه دارند. نکته اینجاست که اگر همسرشون ادعا کنن که من ماشین رو هبه یا هدیه کردم میتونن قانونا پس بگیرن

من میگم یکم صب کنید شاید نطرشون عوص شد ماشین ک کلا ب نام خواهرته پس بهتره فعلا اعلام سرقت نکنه یا ش ...

خوب الانم تصمیم فروش نداریم کلا خواستیم مطمئن شیم

سلام عزیزم! ماشین برای خواهر شماست! اگر خواهرتون خانه دار باشن و منبع درامدی نداشته باشن همسرشون میت ...

خواهرم منبع درامد نداره و شاغل نیست 

الان یعنی میتونه پس بگیره ازش؟

2706