2726
عنوان

دوستم یه سوال داره الان پیشمه

209 بازدید | 18 پست

دوست من و شوهرش مذهبی هستن میگه تو گوشی شوهرم جز مداحی چیزی نبود اصلا تا حالا ندیده اهنگ گوش بده فقط مداحی اما خود دوستم گاهی گوش میده 

حالا رفته دیده چند تا اهنگ عاشقانه ریخته بهش مشکوک شده من بهش گفتم الکی حساس شدی گفت هرکی جای من بود شک میکرد

به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهره منم از فیلمای عاشقانه احساسی خوشش نمیومد 

یا ترسناک یا اکشن 

الان چندوقته گیر داده فیلم عاشقانه ببینیم یعنی الان منم شک کنم؟

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
شوهره منم از فیلمای عاشقانه احساسی خوشش نمیومد  یا ترسناک یا اکشن  الان چندوقته گیر داده ...

شک نکردی؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

صرف اینکه تو گوشی همسرشون  چند تا آهنگ  دیدن ؛ پایه های اعتماد شون سست شد و شک کردن ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
صرف اینکه تو گوشی شون  چند تا آهنگ  دیدن ؛ پایه های اعتماد شون سست شد و شک کردن ؟!

اره عزیزم اخه ازین مذهبی های سرسخته که اهنگ گوش نمیدن فقط مداحی

ن چ شکی  حتما منم جنایی بینم باید شک کنه میخوام بکشمش😂😂

😂😂😂 مرسی خوب گفتی

😂😂😂 مرسی خوب گفتی

بخدا 

این برعکسشم بود اخه 

من از فوتبال و جنایی و این چیزا متنفر بودم 

یبار دلم خواست بشینم باهاش نگاه کنم چون اون خیلی دوس داشت 

پس حتما یا شک کرده میکشمش یا اینکه با پسرا میپلکم ک فوتبال دوست شدم 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2706