2733
2734

استرس نداشته باش

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف استفاده میکنی؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731
2738

عزیزم منم هماتوم داشتم چهل میلی . یه ماه استراحت مطلق کردم هرروز لکه بینی قهوه ایوداشتم و هرروز صبح هم عزم آب سیاه میوند بعد یه ماه رفتم سونوی ان تی و گفتـهیچی نمونده همش دفع شده .ـشیاف سیکلوژست حتما استفاده بکن خارجی . هرهفته هم امپول پروژسترون

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عزیزم منم هماتوم داشتم چهل میلی . یه ماه استراحت مطلق کردم هرروز لکه بینی قهوه ایوداشتم و هرروز صبح ...

برام دعا کن مال منم دفع بشه ان شالله ازشر هماتوم خلاص بشم 

برام دعا کن مال منم دفع بشه ان شالله ازشر هماتوم خلاص بشم 

انشالله میره فقط استرس نداشته باش اصلا قشنگ استراحت بکن . اگه کوچیک باشه زودتر میره 

برو گوگل بنویس کیا با وجود لخته خون پشت جفت بارداری موفقی داشتن نی نی سایت یه تاپیک میاره بخون به دردت میاره

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد