2737
2734
عنوان

دکتر پرستنده چهر

451 بازدید | 14 پست

چه کساییی پیشه دکتر پرستنده چهر زایمانشون رو انجام دادن ؟ میخوام پیشش زایمان کنم .اما تا الان بهم میگه که زایمان طبیعی .ایا واقعا میاد بیمارستان .... ؟

خواهرشوهر من خیلی اذیت کرد. بهش گفت سزارین.از هفته ۳۲ هر هفته فرستاد سونو. بعد هفته ۳۹ گفت طبیعی. خواهرشوهرمم دکترش عوض کرد. تازه بهش گفته بود سر طبیعی نمیام😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر من خیلی اذیت کرد. بهش گفت سزارین.از هفته ۳۲ هر هفته فرستاد سونو. بعد هفته ۳۹ گفت طبیعی. خو ...

عاشق سونو هستش .منم موندم چیکار کنم .دوس دارم سزارین شم اما هنو به من نگفت سزارین یا طبیعی ... کدوم دکترو کدوم بیمارستان رفته ؟

2731
عاشق سونو هستش .منم موندم چیکار کنم .دوس دارم سزارین شم اما هنو به من نگفت سزارین یا طبیعی ... کدوم ...

دکتر ابراهیمی . بیمارستان مردم. 

منم پسش اون سزارین کردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

من کل بارداری ۵ تا سونو رفتم‌ . خواهر همسرم خیلی پشیمون پیش پرستنده رفته

ای جان خداحفظش کنه.مگه کی اقدام کردی؟لبنیات نمیخوردی؟

عزیزم .۷ روز بعد از پریودم اقدام کردم که خدا خواست و شد.امه به خدا بستگی داده .من خیلی رعایت کردم سه ماه قبله اقدام خیلی چیزارو نمیخوردیم و ...... .شما تو اقدام هستید ؟

من کل بارداری ۵ تا سونو رفتم‌ . خواهر همسرم خیلی پشیمون پیش پرستنده رفته

از ماهه ۴ پیشه رزا میرم .دیگه اگر ۳ روز دیگه معاینه لگنی کرد و منو پیچوند واگر  گفت فعلا برو تا هفته ی دیگه بهت بگم .دیگه پیشش نمیرم .

دکتر ابراهیمی مطبش کجاست ؟ شماره مطبشو لطف میکنی ؟

از ماهه ۴ پیشه رزا میرم .دیگه اگر ۳ روز دیگه معاینه لگنی کرد و منو پیچوند واگر  گفت فعلا برو تا ...

چون خواهرشوهرم دیدم مطمئنم با همه همین کار میکنه. شگردش کلا. قبلا دکتر خوبی بود آلان پولکی شده. من و خیلیا دیگه پیش ابراهیمی رفتیم کارش عالیه. فقط سزآرین میکنه.زیر میزی ام نمیگیره.

بدترین چیز پرستنده اینه که چند نفر چند نفر ویزیت میکنه نمیدونم چجوری میتونید تحمل کنید اینو. خواهرشوهرم مثلا وقتش ۳ شب بود.....الان همش میگه پشیمونم

چون خواهرشوهرم دیدم مطمئنم با همه همین کار میکنه. شگردش کلا. قبلا دکتر خوبی بود آلان پولکی شده. من و ...

فردا صبح زنگ بزنم‌ بببینم با کدوم بیمارستانا قرارداد داره اگه نیرو مسلح بود برم‌پیشش.خیلی لطف کردی عزیزم .خدا ایشالله تو شهره غریب کمکم گنه 😍

مثلا چیا نمیخوردی عزیزم؟؟من اردیبهشت میخام یکبار اقدام کنم

یکیش که به خوردن هم نیست و خیلی مطمین بود از کیت تخمک گذاری استفاده کردم و اون روزای تخمک گذاری من کاری نکردم اما برعکس شد 😂

موقع نزدیکی اگر دخول اول باشه حتما دختره اما برای ما همون اول گرفت و پسر شد 😊

همه چی دسته خداست اصرار به دختر پسرش نکن .فقط سالم سالم‌سالم‌

2706