2737
2739
عنوان

تالاسمی مینور

849 بازدید | 40 پست

سلام پسرم ۱۴ ماهشه مشکوک ب مینور هست دکتر گفته دوسالگی باید دوباره تکرار بشه ازمایش تا ب قطعیت برسه 

حالا من باید چیکار کنم ک نشه مثلا دارو داره؟

و اینکه اگه بشه چه علائمی داره خیلی خطرناکه؟

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊

هیچ راهی نداره فقط باید منتظر باشی که داره یا نه. چون تالاسمی مینور ژنتیکی هست تو نمیتونی ژنو تغییر بدی. فقط اگر جوری باشه که برا بدن دارو نیاز باشه دکتر میده

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

این یه بیماری ارثی هست...یعنی یا شما یا شوهرتون مبتلا هستید...دارویی برای از بین بردنش نیست چون تو ژنتیک بچه هست...اما جای نگرانی نیست...چون یه کم خونی ساده است مشکلی براش ایجاد نمی کنه...فقط اینکه در آینده نباید با یه مینور دیگه ازدواج کنه...و اینکه تو ارتفاع نباید بره...مثل کوه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ راهی نداره فقط باید منتظر باشی که داره یا نه. چون تالاسمی مینور ژنتیکی هست تو نمیتونی ژنو تغییر ...

اخه خودمو و شوهرم اصلا کم خون نیستیم چطوری شده مثلا ارث میتونه از کسه دیگیه ای بگیره؟

2728
نه...فقط خودتو شوهرت...اگه در صورتی بچه مینور هست که حداقل یکی از شما دوتا مینور باشه...

مرسی عزیزدلم

2738
این یه بیماری ارثی هست...یعنی یا شما یا شوهرتون مبتلا هستید...دارویی برای از بین بردنش نیست چون تو ژ ...

مرسی😔

میشه دعا کنید ک دوسالگی سالم باشه ازمایشش

این یه بیماری ارثی هست...یعنی یا شما یا شوهرتون مبتلا هستید...دارویی برای از بین بردنش نیست چون تو ژ ...

چرا نباید تو ارتفاعات بره؟ من خودم مینورم ولی تا حالا به من نگفتن

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
مطمعنی هیچکدومتون مینور نیستین.اگر نباشید نه.

اره اخه تازه ازمایش خون دادیم هیچ کدوم کم خون نیستیم اما از نظر مینور بررسی نشدیم

اره اخه تازه ازمایش خون دادیم هیچ کدوم کم خون نیستیم اما از نظر مینور بررسی نشدیم

خب مینور باشین یه فاکتورایی تو همون ازمایش غیر عادی نشون میده.حتم نیستین

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

کم خونی با مینور فرق داره کلا..مینور اصلااا کم خون نیست که..ی مشکل ژنتیکیه که تو ژن فردهست..هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد تااخرعمر

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706