2737
2739
عنوان

روم به دیوار

174 بازدید | 9 پست

دوستان اقدامی تکرر ادرار بعد رابطه رو تجربه کردید؟ من گاهی صبح بعد رابطه تکرر ادرار میگیرم که تا یکی دوروز میمونه الان واقعا داره اذیتم میکنه قطره ای میاد و هر ده دیقه باید برم دسشویی البته فقط صبحه😣

بخاطر عفونته؟؟؟؟؟

کسی بوده اینجوری باشه و باردار بشه؟؟؟ 

عفونت نداری؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم قبل رابطه حتما قبلش دسشویی برو

سعی کن حین رابطه هم خودتو کامل شل کنی

پوزیشنتو تغییر بده که به مثانه کمتر فشار بیاد

گاها در اثر فشار به ماهیچه های تخلیه مثانه ممکنه تکرر ادرار قطره ای پیش بیاد

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2738
عزیزم قبل رابطه حتما قبلش دسشویی برو سعی کن حین رابطه هم خودتو کامل شل کنی پوزیشنتو تغییر بده که ب ...

ممنون عزیزم امتحان میکنم البته فقط گاهی پیش میاد خودبخودم خوب میشه

ممنون عزیزم امتحان میکنم البته فقط گاهی پیش میاد خودبخودم خوب میشه

منم اوایل ازدواجم این مشکلو داشتم،البته تکرر قطره ای نبود همش فکر میکردم مثانم پر شده  و  داره میریزه ولی ادرار نداشتم.

رفتم دکتر گفت یه مختصر عفونت مثانه داری و با اب خوردن زیاد حل میشه و اینکه خودم به تجربه فهمیدم نوع پوزیشن و وارد شدن فشار پی در پی به ماهیچه اون ناحیه باعث این حس میشه

منم گاهی داشتم و خود به خود خوب شدم

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤