2737
2734
عنوان

راه های از بین بردن شپش

361 بازدید | 8 پست

دیگه بمیرمم ارایشگاه نمیرم

قبل عید رفتم واسه رنگ مو حوله و برس هم بردم

اما شونه گرد نبردم

چند روزه سرم خارش داره رفتم دکتر گفت چند تا دونه تخم شپش تو سرت هست

حتما مامانم و خواهرام هم گرفتن😭😭😭

شامپو لیندان گرفتم

لباسارم ریختم تو ماشین با ۶۰ درجه بشوره

دیگه چیکار از دست این موجود خلاص شم

هر چی امتحان کردید و جواب داده خواهشا بگید 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

موهاتو پسرونه کوتاه کن

ریشه موهاتو اتو کن ک تخما بسوزن

موهاتم رنگ کن که شپشا بمیرن

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

فقط شامپو نرم کننده بزن سرت رو فرو کن توی تشت آب قشنگ آب بره لاش شپش جدا بشه بعد اتو مو بکش تخم ها بسوزه شونه دندنه ریز هم بکش 

بشین با ناخن تخم شپش رو از مو بکش و جدا کن 

تا تخمش رو موهات هست تبدیل به شپش میشه هرروز تا یه هفته این کارها رو تکرار کن

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شامپو نرم کننده بزن سرت رو فرو کن توی تشت آب قشنگ آب بره لاش شپش جدا بشه بعد اتو مو بکش تخم ها ب ...

اصلا خودم تخماشو ندیدم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

شامپو زدی ،یه بار دیگه  هفت روز بعدم بزن، رشکا رو هم بده یه نفر از سرت در بیاره ،به موهات تو حموم سرکه بزن ،یه شب سس مایونز بزن تا صبح بمونه ،خونتو زیاد جارو بکش ،حتی رو مبلا ،ملافه هارو عوض کن‌،

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

با همون شونه اي كه توي شامپو ليندان هست حسابي شونه كن

اول نرم كننده زياد بزن و با اون حسابي شونه كن 

يه اسپري هم هست اسمش يادم رفته بري داروخونه بگي بهت ميده بخر بزن جاهايي كه نميشه شست مثل فرش تشك تخت و اين چيزا

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2738
اصلا خودم تخماشو ندیدم 

بده یه کسی نگاه کنه بکشه با ناخن خودت نمی تونی

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی