2733
2739

دخترانم دخترانم فوق فوق فوق مجرب ✋✋✋✋👇👇👇

در این ختم سوره یس که در شب نیمه شعبان باید انجام داد سوره را باید سه مرتبه پشت سر هم خوانده بشه و بعد از هر بار خواندن سوره یس دعایی که در صحیفه سجادیه قرار دارد خوانده بشود✋✋✋

طریقه خواندنش به این شکله که در شب نیمه شعبان غسل کنید و با لباس تمیز رو به قبله بنشینید✋✋✋👇👇

و ابتدا دو رکعت نماز برای اقا امام زمان بخوانید و ۱۴ صلوات بفرستید و بعد سوره یس را بخونید ✋✋✋و بعد از خواندن باید دعای زیر را یک مرتبه بخوانید.این عمل را باید تا سه مرتبه انجام بدید یعنی اول سوره یس و بعد دعای زیر .که کلا سه بار سوره یس و سه بار دعای زیر را میخوانید✋✋✋👇👇

خواندن بار اول برای طول عمر و  بار دوم برای عافیت ازبلا و بار سوم توفیق انجام وظیفه است✋✋✋👇👇

و دعایی که باید بخوانید این است:✋✋👇👇

یَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکَارِهِ وَ یَا مَنْ یُفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ وَ یَا مَنْ یُلْتَمَسُ مِنْهُ المَخْرَجُ إِلَى رَوْحِ الْفَرَجِ ذَلَّتْ لِقُدْرَتِکَ الصِّعَابُ وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِکَ الْأَسْبَابُ وَ جَرَى بِقُدْرَتِکَ الْقَضَاءُ وَ مَضَتْ عَلَى إِرَادَتِکَ الْأَشْیَاءُ فَهِیَ بِمَشِیَّتِکَ دُونَ قَوْلِکَ مُؤْتَمِرَهٌ وَ بِإِرَادَتِکَ دُونَ نَهْیِکَ مُنْزَجِرَهٌ أَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمَّاتِ وَ أَنْتَ الْمَفْزَعُ فِی الْمُلِمَّاتِ لا یَنْدَفِعُ مِنْهَا إِلّا مَا دَفَعْتَ وَ لا یَنْکَشِفُ مِنْهَا إِلّا مَا کَشَفْتَ وَ قَدْ نَزَلَ بِی یَا رَبِّ مَا قَدْ تَکَأَّدَنِی ثِقْلُهُ وَ أَلَمَّ بِی مَا قَدْ بَهَظَنِی حَمْلُهُ وَ بِقُدْرَتِکَ أَوْرَدْتَهُ عَلَیَّ وَ بِسُلْطَانِکَ وَجَّهْتَهُ إِلَیَّ فَلا مُصْدِرَ لِمَا أَوْرَدْتَ وَ لا صَارِفَ لِمَا وَجَّهْتَ وَ لا فَاتِحَ لِمَا أَغْلَقْتَ وَ لا مُغْلِقَ لِمَا فَتَحْتَ وَ لا مُیَسِّرَ لِمَا عَسَّرْتَ وَ لا نَاصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ افْتَحْ لِی یَا رَبِّ بَابَ الْفَرَجِ بِطَوْلِکَ ، وَ اکْسِرْ عَنِّی سُلْطَانَ الْهَمِّ بِحَوْلِکَ وَ أَنِلْنِی حُسْنَ النَّظَرِ فِیمَا شَکَوْتُ وَ أَذِقْنِی حَلاوَهَ الصُّنْعِ فِیمَا سَأَلْتُ وَ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَهً وَ فَرَجاً هَنِیئاً وَ اجْعَلْ لِی مِنْ عِنْدِکَ مَخْرَجا وَحِیّاً وَ لا تَشْغَلْنِی بِالاهْتِمَامِ عَنْ تَعَاهُدِ فُرُوضِکَ وَ اسْتِعْمَالِ سُنَنِکَ [سُنَّتِکَ ] فَقَدْ ضِقْتُ لِمَا نَزَلَ بِی یَا رَبِّ ذَرْعاً وَ امْتَلَأْتُ بِحَمْلِ مَا حَدَثَ عَلَیَّ هَمّا وَ أَنْتَ الْقَادِرُ عَلَى کَشْفِ مَا مُنِیتُ بِهِ وَ دَفْعِ مَا وَقَعْتُ فِیهِ فَافْعَلْ بِی ذَلِکَ وَ إِنْ لَمْ أَسْتَوْجِبْهُ مِنْکَ یَا ذَا الْعَرْشِ الْعَظِیمِ [وَ ذَا الْمَنِّ الْکَرِیمِ فَأَنْتَ قَادِرٌ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ آمِینَ رَبَّ الْعَالَمِینَ ]

ذکات این عمل عزیزان✋✋✋👇👇

فردای آن روز مبلغ به اندازه شش قرص نان وجه نقد بیرون ذکات کنید.

@hajat96

دوستان کی پایه س امشب متوسل بشیم به امام زمان عج هر کی هست بگه  من این رو از تو یه کانال که گفتم گرفتم 

خاهش میکنم هر کس شرکت میکنه ب ای من دعا کنه خیلی گرفتارم حاجت روا بشم

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

@ویهانمهر    

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

@آنشرلی۱۲۳۴۵    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sara1525

2728

خانوم‌پایه سه بار یس و دعای هفتم صحیفه کفایت میکنه؟ اگه پریود باشیم چی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خانوم‌پایه سه بار یس و دعای هفتم صحیفه کفایت میکنه؟ اگه پریود باشیم چی

فک نکنم مشکلی داشته باشه میتونی بخونی وهدیه کنی ب امام زمان برای حاجت خودت و بقیه م دعا کنی 

2738
حاجت روایی هس این ختم،؟

بلع عزیزم برای حاجت روایی هست میگن خیلی مجربه و مخصوص این شب هستش

اونوقت چی میشه

توسل به امام زمان برای حاجت رواییه

فک نکنم مشکلی داشته باشه میتونی بخونی وهدیه کنی ب امام زمان برای حاجت خودت و بقیه م دعا کنی 

عالیییی من انجام میدم دستت درد نکنه عزیزم

براتم حتماااا دعا میکنم

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

من دو تا سوال دارم 

اول اینکه 6 تومن رو باید به دست فقیر بدیم یا میشه تو صندوق صدقه انداخت؟

دوم اینکه من تا ساعت 8 کلاس دارم بعدش میشه غسل کنم یا حتما باید قبل اذان مغرب باشه؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
اگه حاجتم عیر ممکن باشه چی میشه.....

خدا عیر ممکن رو ممکن میکنه و میتونی امشب امام زمان رو واسطه قرار بدی 

اگه حاجتم عیر ممکن باشه چی میشه.....

اره میشه یا بهترش را بت میدن یا راضی ات میکنند بع محال بودنش شک نکن برو با همه وجودت سمت خدا

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706