2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بری دکتر 

سرخود که نمیشه دارو بخری 

اب و سرکه سفید هم یکم کمک میکنه توش بشین 

ولی دکتر مهمتر و بهترین راهه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2728

تو جوش شیرین و آب ولرم بشین.عنبر نسا دود کن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

فقططط سرکه.. وقتی بزنی ب پات میسوزه ولی نشورش.. چون  داره میکروبت رو میکشه.بیشتر از دوبار در روز هم نزن چون نازک میکنه و درد سر میشه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

سركه سفيد بگير ميرى دسشويى خودتو شستى يكم بزن به خودت من اينجورى خوب شدم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

جوش شيرين ريز تو اب باهاش خودتو بشور،خارشتو تسکين مي ده

اما اگر به يه حبه سير نخ ببندي بفرستي تو واژنت شب تا صبح بمونه خوب مي شي 

فقططط سرکه.. وقتی بزنی ب پات میسوزه ولی نشورش.. چون  داره میکروبت رو میکشه.بیشتر از دوبار در رو ...

من خارش داشتم اینکارد کردم خوب خوب شدما 😊

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706