2733
2734
عنوان

شما ها درازکشیده به نینی هاتون شیر میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 52792 بازدید | 36 پست

سلام. منم خابیده شیر دادم از اولش مشکلی هم پیش نیمد.البته بماند که چون بچه اولم بود سر شیر خودم و شیر خشک دادن به بچه جنگ راه افتاد.

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوابیده میدم دعوام میکنن امادکتردخترم گفت اشکال نداره ازدرمانگاه وبیمارستانم پرسیدم گفتن اشکال نداره خوابیده شیر دادنم یه شیوه شیردهیع.امااحساس میکنم خوابیده شیرمیدم بچم خس خس میکنه یعنی براهمینه؟کسی تجربه نداره؟

2728

من به بچم از سه ماهگی خوابیده شیر دادم.الان چهار ماهشه.نمیدونستم نباید بدم.همین الان فهمیدم.تقریبا از همون موقع هم دیگه درست شیر نمیخوره فقط موقعی که خوابه شیر میخوره.به نطرتون مشکلی پیش اومده؟

س لام بچه ها میخاستم بگم من دخترم ۴۶ روزشه و من تا الان خوابیده بهش شیر میدادم البته فق شبا الانم عاوت کرده شبا تا نخوابم کنارش ندم دهنش خواب نمیره ..یعنی تا الان گوشش عفونت کرده ..البته همیشه یچیزی زیر سرش میزارم ..چکا کنم ؟؟؟!!!

من به بچم از سه ماهگی خوابیده شیر دادم.الان چهار ماهشه.نمیدونستم نباید بدم.همین الان فهمیدم.تقریبا ا ...

سلام منم بچم همین مشکلو پیدا کرده چیکار کردی؟دقیقا از ۳ماهگی خوابیده شیردادم الان۴ ماهشه فقط تو خواب شیر میخوره

پسرم همه دنیام 😘💋💕