2737
2734
عنوان

انتقال جنین فریز

3949 بازدید | 18 پست

سلام دوستان. ظهر تون بخیر. اعیاد مبارک.

من توی ابن سینا عمل پانکچر انجام دادم و بخاطر هایپر شدن جنین های ما رو فریز کردن و عمل انتقال رو انداختن بعد عید. که الان میخوایم بریم برای شروع سیکل انتقال . اگر در مورد این عمل اطلاعاتی دارید ممنون میشم اینجا به اشتراک بذارید. عمل با بیوشی هست؟ درد داره؟ ( آخه من عکس رنگی رو بدون بیهوشی انجام دادم و داشتم میمردم- یکم میترسم)

نه عزیزم بیهوشی نداره. خیلی زمانش کوتاهه .یکمی درد هم داره مثل عکس رنگی و کمتر.

با بیهوشی انجام نمیدن؟

آخه میترسم نتونم ثابت بمونم.

عکس رنگی خاطره ی بدی شده برای من.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تخمک کشی کردم و جنین نشد 

ولی قبلش انتقال و ک پرسیدم گفت بیهوشی نداره و زمانش خیلی خیلی کمه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
احتیاج به ثابت موندن نیست یه لحظه دکتر تزریق رو انجام میده و تموم میشه. واسه خیلی ها درد نداره و خب ...

خدا کنه کم درد داشته باشه. هایپر که شدم خیلی درد کشیدم تا موقع پریودم که بعدش به حالت عادی برگشتم. 

2738

سلام خانم ها من هم بهمن ماه پانکچر شدم و انتقالم موند بعد عید رفتم دکتر بهم ال دی داده الان روز 16سيکلم هست و باز لکه بینی دارم قراره بعد تمام شدن ال دی ها که پریود شروع شد استراديول بخورم بزم دکتر...میترسم این لکه بینی مشکل ایجاد کنه به نظر تون چیکار کنم الان 9تا از ال دی ها مونده....

خانومی انتقالت کی هست؟ میشه لطفا همین جا بیای هم از دردش بگی هم از نتیجه؟ دکترتون کی هست؟ کدوم بی ...

سلام. من احتمالا اوایل یا اواسط خرداد ماه انجام میدم ان شالله. توی ابن سینا. دکتر عارفی دکترم هستن. بار اولم هست که میخوام انجام بدم. شما چی؟ 

من دوماه پیش انتقال دادم ولی متاسفانه منفی شد این ماه دوباره میخوام اگه شرایط اوکی بود انتقال بدم.

چرا برای شما منفی شد؟ شما خوتون مشکلی داشتید؟ رحمتون یا چیز دیگه؟

سلام خانم ها من هم بهمن ماه پانکچر شدم و انتقالم موند بعد عید رفتم دکتر بهم ال دی داده الان روز 16سي ...

روش دکترها با هم فرق میکنه شما باید طبق دستور پزشکتون داروهاتونو مصرف کنید. اصلا توی اینترنت دنبال راه حل نباشید. مثلا دکتر من اصلا ال دی به من نداده روشش اینجوری نبوده که بده.

سلام دوستای گلم

امروز جواب آزمایشم مثبت شد بتام 225 شد و واقعا از خدا ممنونم که منو همسرمو مورد لطف خودش قرار داد. برای تک تک منتظرا از صمیم قلبم آرزوی همچین روزی رو دارم.

به خودم قول داده بوده که اگه نتیجه گرفتم بیام و کارهایی که کردم رو بنویسم شاید به درد 1 نفر بخوره. من چون زیاد اینجا نمیام شاید اگه سوالی بپرسید نبینم پس سعی می کنم کامل بنویسم که سوالی پیش نیاد براتون.

6 ماه قبل 1 بار انتقال داشتم که متاسفانه منفی شد. راستش اون بار اصلا رعایت نکردم یعنی دکترم(دکتر اقصی) گفتن استراحت لزومی نداره.این بار هم دکترم ایشون بودن.

ولی این بار 1 هفته خوابیدم. برای کارای ضروری و سبک فقط بلند شدم. قبل انتقال گرمی زیاد خوردم (سیاه دانه و عسل و دارچین و ...) و آووکادو

بعد انتقال گرمیجات و زرشک و زعفرون و چای زیاد و جعفری و دارچین و جگر و ویتامین ث و هویج  نخوردم. هر روز صبحانه مربای به خوردم. 1 هفته بعد انتقال روزی 3 بار نشاسته گل تو آب حل کردم خوردم.حبوبات هم کم خوردم.گوجه سبز هم خوردم.شب قبل انتقال هم نشاسته خوردم. صبح روز انتقال هم همینطور.

کاری که دفعه قبل زیاد انجام ندادم دعا و قرآن خوندن بود.این بار خیلی از خدا خواستم کمکم کنه و واقعا سپردم به خودش. اصلا استرس نداشتم چون اگه این بار هم منفی میشد با همسرم تصمیم داشتیم کلا بیخیال بچه بشیم و 2 نفری از زندگی لذت ببریم که خدا محبتشو شامل حالمون کرد.اصلا هم بی بی چک نزدم.

با توجه به چیزایی که تو سایت خونده بودم قبل انتقال سوره انشقاق و انفطار و مریم رو خوندم + آیه الکرسی . از بعد انتقال هم هر روز سوره انشقاق و انفطار رو خوندم. واقعا احساس می کنم همینا این بار کمکم کرد.

دارو هام هم این بار روزی 1 اسید فولیک + 1 پروپرونول + 1 ویتامین د + 1 آمپول لورلین قبل شروع دوره - از روز 2 پریود روزی 4 تا استرادیول + ژل استروژل ... 5 روز مونده به انتقال روزی 2 تا شیاف اندومترین + آمپول پرولوتکس (داخل شکمی) - 1 آمپول سلکسان تا امروز اینارو ادامه دادم.

علائمم هم تا امروز که 15 روزه انتقال دادم فقط درد و گرفتگی مثل پریود بود.از روز اول این دردو داشتم تا الان. روز اول انتقال لکه بینی خیلی کم داشتم که همون روز قطع شد و تا الان دیگه لکه بینی نداشتم.

امیدوارم تک تکتون به آرزوی قلبیتون برسین و تجربیات من به دردتون خورده باشه و برای سلامتی منو بچه م و همسرمم دعا کنین.

با آرزوی روزای خوب

2706