2410
2553

امروز يا ديگه نهايتا فردا موعد پريمه.ولى دو سه روزه ترشحات صورتى قهوه اى دارم.فعلا هم خبرى از پرى نيس.علتش چيه آخه؟؟؟؟😤😤😤😤

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی بزن

شياف پروژسترون بى بى رو مثبت كاذب ميكنه؟؟؟؟؟؟

دوستم ماماست بهش گفتم اينجورى شدم گف شياف بزار منم گذاشتم.حالا بى بيم الكى مثبت ميشه احتمالا

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2456

مال من لک قهوه ای بود...عجیب بود اصلا، با همیشه فرق داشت. ۷ روز تمام فقط لکه بینی داشتم جوری که فکر کردم پری هستم. اما باردار بودم. البته بگذریم که هفته ۱۲ سقط شد. ولی اگه شک داری بی بی چک بزن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
خخ همدردیم من ۵روزه لکه بینی ولی هنوز پری نشدم😭

دكتر نرفتى؟؟؟؟؟نميدونى علتش چيه؟؟؟؟ من دو سه ماه پيشم همينجورى شدم😐

شياف پروژسترون بى بى رو مثبت كاذب ميكنه؟؟؟؟؟؟ دوستم ماماست بهش گفتم اينجورى شدم گف شياف بزار منم گذ ...

اول بی بی میزدی مطمئن میشدی بارداری بعد شیاف میذاشتی خب 

برو ازمایش خون بده

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2714
مال من لک قهوه ای بود...عجیب بود اصلا، با همیشه فرق داشت. ۷ روز تمام فقط لکه بینی داشتم جوری که فکر ...

شياف پروژسترون گذاشتم الان بى بى بزنم مثبت كاذب ميشه😖😖😖

اول بی بی میزدی مطمئن میشدی بارداری بعد شیاف میذاشتی خب  برو ازمایش خون بده

اشتباه كردم خواهر😂😂😂😂😂

ولی فک نکنم شیاف بی بی رو مثبت کنه

منم مطمئن نيستم.از بچه هاى همينجا شنيدم فك كنم

میگفتن پیاز درمانی کن بچه دارمیشی😐😐من کردم فاتحمو خوند😐پریم همش عقب  میفته همراه بادرد

ب منم ي بار پيشنهاد عسل درمانى داده بودن يعنى رسما داشتم ميمردم.هردو هفته پرى ميشدم😂😂😂😂😂😂

2706