2737
2734
عنوان

تلویزیون دیدن نوزاد...ضرر داره؟؟بچه شما میبینه

| مشاهده متن کامل بحث + 25312 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تشک بازی بگیر  بذارش تو اون خیلی بچرو سرگرم میکنه من از ۴ماهگی گذاشتم

خیلی گرونه..دویست سیصد تومنه اینجا. صبح ها کسی پیشم نیست واقعا نمیدونم چیکارش کنم..ی هفته خونه خودم باشم کلی لاغر و رنگ پریده میشم..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
خیلی گرونه..دویست سیصد تومنه اینجا. صبح ها کسی پیشم نیست واقعا نمیدونم چیکارش کنم..ی هفته خونه خودم ...

عزیزم

بچه این سختی هارو داره دیگه

ما هم این روزا رو گذروندیم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2728
عزیزم بچه این سختی هارو داره دیگه ما هم این روزا رو گذروندیم

بله ..همسرمم خیلی تو کار خونه کمکم میکنه ولی نمیتونه دو دقیقه بچه رو نگه داره .حیلی حساسه...همش میگه پوشکش رو عوض کردی...بچه گرسنه ست..دلش درد میکنه..مامانت بچه رو سرما داده..با اینکه خیلی مرد خوبیه گاهی دلم ازش میگیره..گاهی هم حسابی از خجالتش در میام😂😂

والا من از تو اینترنت خوندم هیچ پزشک و متخصصی نگفت که نذار بچه تلویزیون ببینه

نمیدونم والا..به نظرم هر کاری توی این زمینه اکثریت انجام بدن شاید درست تر باشه

2738

منهم بچه هام به تی وی عادت کردن البته فلش کارتون میزارم.اکثرا خونه تنهاییم.اسباب بازی پیش دختر6ماهم میزارم دیگه واسش تکراری شده با آجی مشغول تی وی میشه.مثلا دارم شیرش میدم بخوابه شیر میخوره برمیگرده و دوباره تکرار میکنه😁 

بله ..همسرمم خیلی تو کار خونه کمکم میکنه ولی نمیتونه دو دقیقه بچه رو نگه داره .حیلی حساسه...همش میگه ...

مردا همینن

انشالا همیشه خوشبخت باشید و از داشتن بچتون لذت ببرید

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
منهم بچه هام به تی وی عادت کردن البته فلش کارتون میزارم.اکثرا خونه تنهاییم.اسباب بازی پیش دختر6ماهم ...

ای جان پسر منم الان اینکارو میکرد..