2726
عنوان

تاپیک جامع مادرانه👶👶

214 بازدید | 15 پست

سلام مامانهای مهربون، مامانهای خسته، مامانهای عصبی، مامانهای کم حوصله، مامانهای شاد، مامانهای با انگیزه و بی انگیزه

😁

بیاین دور هم باشیم و از بچه داری و تجربیات تلخ و شیرینش بگیم

درد و دل کنیم

از هم سوالی داشتیم بپرسیم که همدیگرو راهنمایی کنیم

از خستگی‌ها یا بازیگوشی های بچه ها و بچه داری بگیم

همین جا هم از ته دل دعا میکنم خدا به حق امام زمان که روز تولدش نزدیکه، به همه چشم انتظارها یه کوچولوی سالم و دوست داشتنی بده ⁦🙏🏻⁩

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

منم میخوام جزئی ازافراداین تاپیک باشم😭😭😭😭😭😭😭دیگه ازانتظاراز این زندگی خسته شدم 

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقد خوبی تو

اصلا حرف ندارم😆

عزیزم خوبی از خودته

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
منم میخوام جزئی ازافراداین تاپیک باشم😭😭😭😭😭😭😭دیگه ازانتظاراز این زندگی خسته شدم 

ایشالا خدا هر چه زودتر حاجت دلت رو بده

ولی میبینی که متاسفانه کسی استقبال نکرد

ظاهراً اینجا تاپیکای خاله زنکی و عکس بازی خوب طرفدار داره😢

منم روزی مادر بودم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
منم روزی مادر بودم

انشالا بازم تجربش می‌کنی عزیزم خدا به دلت آرامش بده 

ایشالا خدا هر چه زودتر حاجت دلت رو بده ولی میبینی که متاسفانه کسی استقبال نکرد ظاهراً اینجا تاپ ...

الهی آمین🙏🙏🙏🙏

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

من هنوز نی نیم به دنیا نیومده تجربه ای ندارم

ولی بقیه بگن استفاده میکنم😍

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

پسر من هفته ای یدونه شلوار پاره میکنه با زانو هاش راه میره

دیگه به فکر وسله افتادم تا بیشتر شلوار نخرم دیگه واقعا خسته ام از بس شلوار میخرم فقط زانو چپ شو سوراخ میکنه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
من یه سوال دارم از خانمای باردار... من شبا که میخوام پهلو به پهلو بشم از درد لگنم میمیرم و زنده میش ...

آره عزیزم طبیعیه

مخصوصا اگر ماه های آخر باشی 

شنیدم لگن کم کم داره جا باز می‌کنه برای زایمان

من تو رون و مثانه ام شدید درد میپیچید

پسر من هفته ای یدونه شلوار پاره میکنه با زانو هاش راه میره دیگه به فکر وسله افتادم تا بیشتر شلوار ن ...

آخی 😊

منم یادمه داداشم کوچک بود مامانم همیشه همین مشکل رو داشت

اونم وصله استفاده میکرد 

2706