2733
2734
عنوان

اينستا و مخالفت همسر🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 52 پست
حالا من دوس نداشتم همسرم داشته باشه😉 البته نمیدونم چرا تو اکانت من تو قسمت اکسپلور چیزای بد نمیاد و ...

میدونی چرا؟البته از من نشنیده بگیرا. کلا اینستا یه خاصیت داره که هرچیزی رو سرچ کنی تشخیص میده. مثلا اگر شما چند بار عکس نینی سرچ کنی تشخیص میده که عکسای نینی جزو موارد مورد علاقه شما هست، برا همین زوم میکنه روی همین عکسا و بقیه چیزارو حذف میکنه. حالا اگر شما چیزای بد رو سرچ کنی ، اینستا تشخیص میده این چیزا جزو چیزای مورد علاقه شماست و بیشتر از این عکسا براتون میفرسته. متوجه منظورم میشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثلا از چی میترسین که نمیخواین اینیستا داشته باشن شوهرتون

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

من خودم دوتا اکانت دارم یکیش البوم عکس برای بچه هامه که توسط فامیل فالو شده یکیشم یه پیج فیکه برای دنبال کردن کسایی که نمیخوام فالویر پیج اصلیم باشن ولی اجازه نمیدم شوهرم نصب کنه چون محیطش مزخرفه 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

شوهر من کاری نداره در کل خیلی مثل بقیه مردا گیر نمیده ولی روم حساسه 😎

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2738

شوهرمن خط قرمزش متنفره منم جدیدا خوشم نمیاد پاکیدمش

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
مثلا از چی میترسین که نمیخواین اینیستا داشته باشن شوهرتون

کلا اینستا وقت گیره من شوهرم یه مدت داشت مدام داشت توش میگشت از وقتی بهش گفتم و پاک کرده اعتیادش به گوشی هم تموم شده خودمنم گاهی ارزو میکنم که کاش از شوهرم حساب میبردم  و اینستا رو برام ممنوع میکرد چون متاسفانه معتاد گوشی شدم تلگ رام و اینستا و نی نی سایت 🙁

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

خخخ شوهرمن تلگرامم نمیذاره نصب کنم چه برسه ب اینیستا

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706