2726
عنوان

با فالگیر دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 10446 بازدید | 235 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ای بابا چرا خودتونو درگیر این چرندیات میکنید تا قسمتت نباشه و خدا نخواد اتفاقی نمیوفته 😐حیف از پولتتتتت😥

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

استاتر 

بزار یکم باهات دعوا کنم 

اخه دختر خوب این کار چیه کردی 

مگه فالگیر خدا هست 

اصلا شما اول از عشق و علاقه اون اقا نسبت به خودت اطمینان داشتی ؟

اصلا مطمین بودی عمه هات بختتو بستن یعنی اینقدر بیکارن

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

حلالت نمیکنم😑باید شکایت کنی این آدم شیاده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بچه ها شات رو بذارم؟هستین

این چ سوالیه کیمیا جون 😒

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

حلالش نکن 

اگه براش مهم بود که سر ملت و کلاه نمیزاشت 

دلت خوشه ها

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
میخاد تاپیکش بره جلو لابد😂

واقعا ک برات متاسفم من توی 2 صفحه همه رو گذاشتم انقد حالم بده ک فکر این چیزارو نمیکنم فقط خواستم اطلاع زسانی بشه تا کسی ب درد من دچار نشخ همه رو تو یه پست ننوشتم چون خیلیا میگن طولانیه و نمیخونیم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

خب فالگیر کارشه دیگه 

بیاد بگه بهت نه اون پسره عاشق تو نمیشه دنبالش نرو

خب معلومه اینو نمیگه 

اون چیزیو میگه که تو دوست داری بشنوی فقط به خاطر اینکه بتونه پولتو بچاپه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
استاتر  بزار یکم باهات دعوا کنم  اخه دختر خوب این کار چیه کردی  مگه فالگیر خدا هست ...

اره چون عمه هام خیلی ادمای بدی هستن همشون اهل جادو جنبلن

این تاپیکو پربازدید کنید بچه ها لطفا 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706