2733
2734
عنوان

با فالگیر دعوام شد

10446 بازدید | 235 پست

بچه ها من چند ماه پیش حالم خیلی بد بود کسیو دوس داشتم و خیلی پیگیرش بودم تو اینستاگرام پیج یه نفرو پیدا کردم...همه کامنت گذاشته بودن کارش عالیه منم چون خیلی درمونده بودم زنگ زدم بهش 40 تومن هم پول ریختم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

هستین بقیه شو بگم؟ از قبل تایپ کردم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حالا که باهاش دعوا کردی حتما از آینده ناامیدت می‌کنه...اگ با زبون خوش حرف میزدی باهاش بختت بلند بود تا یه ماه دیگ هم با طرف ازدواج میکردی دوتا بچه هم میاوردی و قصه با خوشی تموم میشد ولی الان دیگ ورق برگشت😂

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....

لطفا منو ببخشین چون این اقا رو قبلا اینجا به چند نفر معرفی کردم بخدا نیتم خیر بود که مشکل شون حل بشه نمیدونم زنگ زدن یا نه اما الان خواستم اطلاع رسانی کنم

لطفا منو ببخشین چون این اقا رو قبلا اینجا به چند نفر معرفی کردم بخدا نیتم خیر بود که مشکل شون حل بشه ...

خب چیشد ادامه ش حالشو گرفتی؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

به زور ازش وقت گرفتم و تو واتساپ زنگ زدم. بهم گفت طلسم داری بختت رو بستن ...گفت از نظر ظاهری مشکل نداری اما نمیتونی روابط عاطفیت رو پایدار نگهداری

بهم گفت دو نفر طلسمت کردن (من مطمن بودم طلسم شدم چون همه کارام گره میخورد و کلی مشکل داشتم) از حروف اسمی اون دو نفر گفت و فهمیدم کار عمه هامه البته از قبل مطمن بودم چون باهام دشمنی داشتن...

خب چیکار کرده باهات مگه؟

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706