2726
عنوان

رفتار مادر شوهر

438 بازدید | 37 پست

من مادر شوهرم خیلی راحته خودش میره سره یخچال یا چیزی بخواد کابینت یا کمد اتاق خواب هر روزم میاد خونمون چون تو یه ساختمونیم همیشه هم به شوهرم گزارش میده که کی رفت کی اومد خونت منم یه بار درو باز نکردم انقدر پشت در موند و هی زنگ زد تا شوهرم اومد، همش میاد بچه رو میبره خونش بی اجازه. چی کار کنم از دست رفتارش چجوری شوهرمو راضی کنم از اینجا بریم ؟

کلید خوشبختی : مرنج و مرنجان🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بدادت برسه پس😨

یه چند بار جلوشو بگیر برا بردن بچه

اونقدر بدم میاد از این رفتارا

منم گرفتارش بودم مدتی که طبقه بالای خونه مادرشوهر بودیم..میومد بچه رو بی اجازه میبرد پایین اخرسر یه دعوایی راه انداختم دیگه تموم شد

خداروشکر بعدشم از اونجا رفتیم خلاص شدم

2728

باز نکن هروقتم خواس بچه رو ببره بگو باید حمومش کنم وقت داروشه .وقت غذاشه یه بهونه بیار.چن بار درو باز نکن ب شوهرتم بگو من تو خونه ب ارامش نیاز دارم بگو نمیگم ک کلا نیاد فقط مراعات کنه یکم با سیاست بگو

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘

خانه نمون

بچت و بزار کلاس 

یا برو ازین کلاسهای مادر و کودک 

برو پیاده روی 

یک بار هم بگو حمام بودم 

خواب بودم نفهمیدم 

به همسرت هم رک بگو 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
باز نکن هروقتم خواس بچه رو ببره بگو باید حمومش کنم وقت داروشه .وقت غذاشه یه بهونه بیار.چن بار درو با ...

اوووه خیلی کارارو امتحان کردم اصلا عجیب از رو برو نیست

کلید خوشبختی : مرنج و مرنجان🙏
آخه طلاهامو دزد برد😕

این همه امار میگیره 

اخر هم خونت دزد اومد   

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706