2733
2734
عنوان

مامانای باردار و باتجربه

104 بازدید | 15 پست

از دیروز ظهر تهوع زیاد داشتم و هیچی تو دلم نموند ...آخر شب دو تا قاشق تخم مرغ خوردم همین..ناهارم نخوردم دیروز

حالا صبح که پاشدم به خاطر استراحت آروم تر از دیشبم و دو تا لقمه صبحونه خوردم با اینکه حالت تهوع داشتم

نمیدونم الان لازمه برم یه سرم بزنم که سرحال شم یا این بیحالی و سرگیجه خفیف رو تحمل کنم...اگه الان تا ظهر از جام بلند نشم بعید میدونم حالم بهم بخوره ولی چیزی هم نمیتونم بخورم

برم یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من دقیقا همین بودم تا 10 هفته بعد اون یهو تموم شد راحت شدم.

دیگه اخراشی.سعی کن چیزهای خشک بیشتر بخوری و میوه

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
به دکترت بگو بنویسه خیلی خوبه 

اره حتما هفته هفت رفتم دکتر و تهوعم خیلی خیلی کم بود‌ و اشتهام عالی

دکتر ازم پرسید و گفتم خوبم

چشمت روز بد نبینه از فرداش حالم تغییر کرد کلا

اره حتما هفته هفت رفتم دکتر و تهوعم خیلی خیلی کم بود‌ و اشتهام عالی دکتر ازم پرسید و گفتم خوبم چشم ...

یه بسته از این کراکر نمکی ها بگیر خیلی خوبه چوب شور هم خوبه قبل از پاشدن بخور خیلی تاثیر داره

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2706