2726
عنوان

جواب پیام منو نمیده اما میره اینستا لایک میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4189 بازدید | 156 پست
چطوری باهاش رفتار کنم؟ اخه خودش پیام میده  وسط پیام اینجوری میکنه  من زیاد پیام نمیدم&n ...

از نظر من اون احساسی که شما بهش دارین رو ایشون بهتون نداره

ایشون به چشم دوست دختری که همیشه و هر وقت بخواد حضور دارین بهتون نگاه میکنه و به فراتر از اون(ازدواج ...)فکر نمیکنه

احتمال داره حتی سرش جایی دیگه گرم باشه !

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
تتهایی خیلی سخته من دیونه میشم تو تنهایی 

نه بخدا بودن با اینا ادمو تنها تر میکنخ.منم گاهی از تنهایی دلم میگیره ولی جوری دلم شکسته که هیوقت یادم نمیره با اون همه احساسم چیکا کرد حتی خودش درکشو نداش من از حال بدم بهش میگفتم میگفت من کاری نکردم نمیتونم باهاشون دعوا کنم بریم بهتره . امروز داشتم فک میکردم دیگه تا کی ه با فکر به اون که باهام چکا کرد خودم عذاب بدم دس خودم نی هی اشکم در میاد 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من اون احساسی که شما بهش دارین رو ایشون بهتون نداره ایشون به چشم دوست دختری که همیشه و هر وق ...

میدونین کلا من اینو فهمیدم تا وقتی دلتو بدست نیاوردن همش درگیرتن اما همی که بفهمن بهشون حسی داری ادم دیگه میشن 

من یکی از همین ها داشتم بعد ۵سال رابطه و هرروز شکستن دلم داره ۱ ماه میشه خودمو راحت کردم یه دفعه احس ...

چطو بعد پنج سال کنار اومدی که بهش فک نکنی و تمم شه ؟ من هنو نتونستم با خودم کنار بیام اینکه میبینم اون داره به زندگیش می رسه ازارم میده

2728
از نظر من اون احساسی که شما بهش دارین رو ایشون بهتون نداره ایشون به چشم دوست دختری که همیشه و هر وق ...

میگه درگیری فکری دارم بدهکار شدم و از این حرفا 

خودشم همیشه میگه هدفم ازدواجه ولی شرایطم هنوز جور نشده

نه بخدا بودن با اینا ادمو تنها تر میکنخ.منم گاهی از تنهایی دلم میگیره ولی جوری دلم شکسته که هیوقت یا ...

راستش تنها چیزی که اذیتم میکنه تنهایی و الا اونم نباشه مهم نیست 

راستش تنها چیزی که اذیتم میکنه تنهایی و الا اونم نباشه مهم نیست 

پس بهش بی اهمیت شو تا بفهمخ همچی مهم نیس . تنهاییم خودتو با خونواده و دوستات سرگرم کن یا کارایی که دوس داری . بهش اهمیت نده 

میدونین کلا من اینو فهمیدم تا وقتی دلتو بدست نیاوردن همش درگیرتن اما همی که بفهمن بهشون حسی داری ادم ...

بهش گفتم عاشقتم ولی نیستم ولی این رفتارا رو هم نمیکنم رابطه درست میخواستم نمیخواستم سر کارش بزارم واقعا میخواستم رابطمون جدی بشه

اما الان که بهش فک میکنم‌میبینم اگه نباشه فقط احساس تنهایی میکنم

بهش گفتم عاشقتم ولی نیستم ولی این رفتارا رو هم نمیکنم رابطه درست میخواستم نمیخواستم سر کارش بزارم وا ...

اگه ابنطوره تمومش کن تا بیشتر از این رو مخت نره و اذیت نشی. تنهایی رو میشه با خیلی چیا پر کرد اما اینا فقط به ادم ضربه میزنن

تنهاییم از یه نوعیه که فقط با عشق پر میشه 😣

بالاخره اونم باید صبر کنی کسی که واقعا لایقه و اونم همی حسو داره بیاد تو زندگیت نه اینا که حرفشون دوروزه عوض میشه

2706