2726
عنوان

آب باران رومی(نیسان)

282 بازدید | 14 پست

سلام آب نیسان آب بارونیه ک از 23فروردین تا 23 اردیبهشت میشه تهیه کرد، ایا کسی این اب و ب نیت حاملگی خورده و نتیجه گرفته؟ خواهش میکنم بیاین، 

خدایا بابت فرشته هایی که بهم دادی هزااااااران بااااار شکر... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو نت خوندم نوشته باید چندتا سوره از قران رو هرمدوم هفتاد مرتبه بخونی بهش،

بعد هفت شب بخوری ازش 

چطوری جمع میکنی؟سخته جمع کردنش

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
تو نت خوندم نوشته باید چندتا سوره از قران رو هرمدوم هفتاد مرتبه بخونی بهش، بعد هفت شب بخوری ازش&nbs ...

ن ی قابلمه ببر بزار بالا پشت بومتون، خودش جم میشه

ن ی قابلمه ببر بزار بالا پشت بومتون، خودش جم میشه

ممنونم❤

حاجت روا شی انشاءالله

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ای وای من یادم نبود اصلا

دیروزم کلی بارید شهرمون😔😑

دیگه ممکنه نباره

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
ای وای من یادم نبود اصلا دیروزم کلی بارید شهرمون😔😑 دیگه ممکنه نباره

اشکال نداره، صاحب بارون خدتی مهربونه، ازش بخوا، دوباره برات بارون میفرسته، برای اون کاری نداره

اشکال نداره، صاحب بارون خدتی مهربونه، ازش بخوا، دوباره برات بارون میفرسته، برای اون کاری نداره

من بعضی سالها این کارو کردم.امسال یکم میترسم.شهرمون هواش کثیف شده یمقدار.میترسم از آب بخورم میکروبی چیزی وارد روده هام بشه و واسه نی نی ضرر داشته باشه

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
من بعضی سالها این کارو کردم.امسال یکم میترسم.شهرمون هواش کثیف شده یمقدار.میترسم از آب بخورم میکروبی ...

ب نیت نی نی انجام میدادی اون سالا؟ نتیجه نگرفتی؟ 

ب نیت نی نی انجام میدادی اون سالا؟ نتیجه نگرفتی؟ 

نه

به نیت های دیگه...

اصلا واسه نی نی نکردم...

ولی الان که نی نی توی شکممه میترسم یکم بخاطر بهداشت آب..

انشالله که نتیجه بگیری عزیزم...

امشب شب حاجات و شب عیده...دعا رو فراموش نکن ..خدا خیلی بزرگه❤

نه به نیت های دیگه... اصلا واسه نی نی نکردم... ولی الان که نی نی توی شکممه میترسم یکم بخاطر بهدا ...

ب حاجتای دیگت رسیدی؟ 

ب حاجتای دیگت رسیدی؟ 

خوب بوده...

نمیتونم بگم از آب این بارون و..بوده یا نه.

درکل دعا زیاد میکنم.

..با دعا به همه ی خواسته های شدنی میشه رسید.

2706