2726
عنوان

وابستگی دختر۲سالو نیمم به مادرم

184 بازدید | 14 پست

دخترم۲سالو نیمشه خیلی شدید به مامانم وابسته هست. طوری که وقتی یک روز مامانمو نبینه مریض میشه. وقتی هم میبرمش پیش مامانم اصلا پیش من نمیاد حتی نمیذاره بهش دست بزنم فقط میگه عزیز بهم دست بزنه اگه هم نبرمش پیش مامانم که دیوونم میکنه نمیدونم چیکارش کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ولش کن راحت باشه همه بچه ها همینند.چه باحاله دخترت

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه

خوشبحالت والا.من حالا پسرم یک ثانیه ازمن رهانمیشه البته اونطورنیست که توجمع بچسبه بهم ها نه بازیشومیکنه استقلالشوداره شبها روتختش میخوابه ولی قبلش من بایدبغلش کنم توبغلم بخوابه بعد توتخت .باید کلاحضورداشته باشه کلا بیشترعشقم صدام میکنه تامامان بعدهم عصبیش کنم میگه دختربهم .هرکی بهش میگه من ودوستداری میگه نه فقط مامانم

پسر منم همیته 

وای من بیشتر حال میکنم که یکم خلاصم ازش 😂😂

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

نمیدونم کلا دختر من از همون موقع که به دنیا اومد وابستگیشو به مامانم حس کردم وقتی هم نوزاد بود میاوردمش خونه خودمون شب تا صبح گریه میکرد ولی پیش مامانم آروم بود. هنوز حس مادرشدن نکردم. به غیر از مامانم پیش هیچکس دیگه نمیایسته. اگه مامانم نباشه داخل جمع اونوقت از روی ناچاری میاد میچسبه به خودم. میدونین حرف بقیه هم آدمو اذیت میکوه مثلا وقتی داخل جمعیم دخترم اصلا پیش من نمیاد حتی وقتی جیش داشته باشه میگه عزیز بیا منو ببر بعد بقیه تیکه میندازن که تو چه مامانی هستی. انگار عزیزش اونو به دنیا آورده و... از این حرفا.. 

منم دوتا دخترام به شدت یعنی به شدددددددت وابسته مامانم هستن!کوچیکه که خونه مامانم حتی از دست من غذا نمیخوره،دختر بزگم الان هشت سالشه تمام درد و دلاش و خاطرات مدرسه اش پیش مامانمه!کوچیکه هم سه سالشه،تازه من مامانم معاون مدرسه هم هست و زیاد وقت آزاد نداره!

2706