2737
2734
عنوان

مامانی گل دخترم ۱۴ ماهشه.یکم نگران وزنشم لطفا بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 51 پست
نه عزیزم‌مشکلی نداره.دکتر دختر من از ۶ماهگیش گفت میتونی بش شیر پاستوریزه یا محلی بدی فقط رقیقش کن.دک ...

آهان.خب پس نوش جانش 

نگران وزنشم نباش.نگا منم دخترم وزنش بالاس یجور دیگه نگرانم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا پسر من شیرخشک خورد تپل نشد؟!

من که میگم بستگی به طبیعت فرد داره.پسر خودم هم شیر خودمو خورد هم شیر خشک به عنوان کمکی. تازه خیلی هم پر اشتها بود و هر کدوم رو اندازه یه بچه میخورد یعنی کلا تغذیه ش دو برابر بود اما از اول لااااغر و دراز بود الان هم نسبت به هم سناش خیلی لاغر تره

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2731

شیر محلی که از جای مطمئن تهیه بشه و خوب بجوشونی از شیر پاستوریزه خیلی بهتره

بابای دوستم تو شرکت لبنیات کار میکنه.همش میگه این شیر و ماست پاستوریزه ها رو نخورید همش مواد صنعتیه.

ماشاالله قد و وزن دخترت خوبه عزیزم 

هرچی میخوای بدی طبیعی بده 

من خودم بهدهمه پودر انبه رو پیشنهاد میدم چون نتیجه گرفتم خودم 

کلا مقوی و سالمه  و وزن گیری خوبی میده 

یه مولتی ویتامین طبیعیه داخل بیستنی فرنی شیر و... میشه ریخا

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
من دخترم تو 18 ماهگی 11 کیلوهه

دقیقا پسر منم ۱۸ ماهشه ۱۱ کیلوئه

عزیزم اضلفه وزنشو از الان برطرف کنی هم برای سلامت جسمش خوبه هم اعتماد به نفسشو افزایش دادی

خواهرزادم مثل دختر شما بود البته هیچ وقت شیرخشک نخورد الان ۱۱ سالشه خیلی تپله دوست داده لاغر کنه اما براش سخته رژیم بگیره

ورزشم تا یه کم میدوه میگه خستم نمیتونم

🖤 
2738
شیر محلی که از جای مطمئن تهیه بشه و خوب بجوشونی از شیر پاستوریزه خیلی بهتره بابای دوستم تو شرکت لبن ...

اره عزیزم شیر محلی خیلی خوبه ولی مشکل اینه که جوشوندنش هست دمایی که ما میتونیم شیرو توش بجوشونیم تو بهترین حالت ۹۷_۸ درجس و تو بعضی مناطق یشه ۱۰۰.واسه عمین ممکنه الودگی توی شیر از بین نره هودمون سیستم ایمنیمون قویه و مشکلی نداریم ولی برای بچه ممکنه خطرناک باشه چون سیستم ایمنیشون ۶نوز صعیفه

دخترمن ۲سالشه ۱۵کیلو ولی قدش بلنده  به بچه های ۴ساله شباهت داره  شیرخشکی بود کلا شیرخشک ...

ماشالا بهش

قدش چقده عزیزم؟

دختر منم شبیه بچه دو سالس.البته من خودمم بچگیم درشت بودم ولی از ۶_۷ سالگی لاغر شدم و قد بلند

دقیقا پسر منم ۱۸ ماهشه ۱۱ کیلوئه عزیزم اضلفه وزنشو از الان برطرف کنی هم برای سلامت جسمش خوبه هم اعت ...

اخه چطور وزن بچه این سنیو کم کنم.میانوعده فقط بهش میوه میدم غذاشم پر از سبزیجات و بدون روغنه.

دختر من اوایل کمبود وزن داشت. بعد با شیر خشک وزنش نرمال شد. الان 22 ماهشه و 12 کیلو هست. دکتر گفت دیگه شیر خشک نده. من الان شیر محلی و شیر پاستوریزه میدم. الان داره یه کم وزن کم می کنه. یعنی وزن کم کردن نگران کننده نه. ولی یه کم لاغر شده

2706