2733
2734
عنوان

دیشب کتک خوردم بدجوری بیاین کمکم زندانی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 7554 بازدید | 214 پست
عزیزم توروخدا ی لحظه فکر کن.  ببین من اشتباه میگم یا شما زود باوری . ایشون از همسرش کتک خورده ر ...

شاید باپدرشوهرش توی ی خونه هستن و توی روستاهم انتن نمیده شایدشوهرش روانیه میترسوپای پدرشو باز کنه اینجا. وای چرا اینقدر گیر میدین بجای دلداری دادن 

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینازنگ زدن گفتن الهام شلوغش کرده هیچی نشده بخدا قسم خوردن مادرشوهرم‌گریه کرد خیلی قبولش دارن بخاطره ...

دیگه از این فامیل بهتر نداریم.بمون همون جا ببین خودشون آدمش می کنن

زنگ بزن یا پیام بده بابات و داداش اگر داری بیان دنبالت. بگو به زور منو نگه داشتن بیاد به زور و پلیسم شده ببرتت بعد اونجا تصمیم بگیر چیکار میخوای بکنی اونجا باشی که نمیذارن کاری کنی خانواده‌ش

2728
معلومه دختر مظلومی هم نیستی دلم برا شوهرت می سوزه حقیقتا ...

وا🤔

شوهر وحشی کتک زن دل سوزی داره؟

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی