2733
2734
عنوان

دیشب کتک خوردم بدجوری بیاین کمکم زندانی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 7554 بازدید | 214 پست
عزیزم اینجا بیشتر حالتو بد میکنن😢😢😢بهتره تنهایی ی فکری بکنی..ابنجا همش دنبال اثباتو مچ گیریو ابن ...

این کاملا واضحه داره دروغ میگه ...‌ نت داره آنتن واسه زنگ زدن نداره دیشب زنگ زده امروز نتونسته ... زندانیش کردن ولی گوشیش رو نگرفتن...پدر آدم بیاد و بره بدون اینکه دخترشو ببینه ... براب خودت میگم زود باوری زیاد به آدم ضربه میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن ۱۱۲ اون که دیگه محاله نگیره بعدشم همینجوری که قایمکی اومدی خونت همونطوریم برو پزشک قانونی بعدم اسم روستاتون چیه بگو الان خودم بیام کمکت؟ولی اگه به من ج ندی میفهمم میخای پربازدید شی

حالا پدرت اونقدر حامیت هست که اگه زنگ بزنی بعدا پشتت وایسه. مثلا اگه خواستن طلاقت بدن بهت سرکوفت نزنه. چون شما باید اینو بدونی کسی که سه ساله کتک میزنه. با یه تشر که تلنگر نمی خوره. همون جوری میمونه. یا اگه بری قهر و برگردی. باز بابات قبول میکنه دوباره بیای قهر. به اینا هم فکر کن.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2728

عزیزم از تاپیکات متوجه شدم که هنوز عقدی...

یا بنظرم اصلا ازدواج نکردی..حرفات با عقل جور در نمیاد 

خب وقتی رفتی خونتون چرا باز برگشتی اونجا!!!اصلا چجوری رفتی...

بنطرم الان دراز کشیدی زیر لحاف همه رو هم گذاشتی سر کاررر...

اگه واقعا راست میگی در خواست دوستی بده شماره باباتو بده من زنگ میزنم بیاد نجاتت بده

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

خانما خانما چتونه بهش میگین دروغه دروغه من از دست همتون خسته شدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
پزشکی قانونی درد رو هم تشخیص میده و اینکه زنگ بزن پلیس حتما حتما بیاد اونجا نگران چیزی نباش فکر ج ...

پزشک قانونی می فرسته تن پیمایی، حتی کوفتگی و لهیدگی بافت و نسوج بدن را نشون میده 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خانما خانما چتونه بهش میگین دروغه دروغه من از دست همتون خسته شدم

نه راسته الان از وسط زندان داره نی نی سایت بازی میکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
چرادارن پیام دادم ب برادرم ولی ب قران ب جونم عزیزام انتن نمیده 

اگه‌دوست داری شماره یه نفروبده به یکی ازکاربرابگوبرات زنگ بزنه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
الان مشکلت آنتنه؟؟؟؟خب شماره پدر و برادرتو بده     حس میکنم یه چیزی گفتی نمیدونی چجوری ج ...

عزیزم ببخشید من جواب میدم اما استارتر نگفتن مشکل اصلیشون اینه ک نمیتونن با پدرشون ارتباط برقرار کنن.سوالشون راجع به پزشکی قانونی و این چیزاست

2706