2703
2553
عنوان

وکیل برای گرفتن بچه و ومهریه

437 بازدید | 21 پست

دوستان شوهرم بهم گفته برو

میخوام مهریه رو ازش بگیرم و بچه رو میشه کمکم کنید

تعداد رای : 1
نظرسنجی
وکیل
0
0%
مهریه
1
100%
تولد تو رویای واقعی من است

بچتون چند وقتشه

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

سلام دیروز بحثمون شد

گفت قبلا هم بهت گفتم برو

منم میخوام مهریه رو بذارم اجرا ولی درخواست طلاق ندم

بچشم شش سال و نیمه هست چندتا سکه میشه ازش بگیرم میشه وکیل عالی میشناسین بهم بگین خیلی ناراحتم

راستی میشه با مطرح کردن اینکه شوهرم مشکل جنسی داره راحت طلاق بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آدم با یه بحث و دعوا نمیره سراغ مهریه و وکیل ، اگه میخوای هرگز و هرگز دیگه برنگردی این کارو بکن ، آدم وقتی می‌ره مهریه بگیره که بتونه بگه به مرگ راضیم به این زندگی نه 

شش سال و نیم

تا ۷ سال حضانت با مادر 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
آدم با یه بحث و دعوا نمیره سراغ مهریه و وکیل ، اگه میخوای هرگز و هرگز دیگه برنگردی این کارو بکن ، آد ...

ما همیشه درگیر هستیم باهم

و بهمن ماه هم گفته بود برو 

چرا باید بمونم وقتی خودش میگه برو

شایدم واقعا کسی تو زندگیش هست

2714
یعنی تا مهر    

دادخواست مطالبه مهریه بدین و نفقه خودتون و فرزندتون 

چرا بحث قانون رو پیش میکشید ، زندگی زناشویی اولش یه رابطه عاطفی هست ، مگه چی شده که بری پیش وکیل ، بابای من روز تعطیل به مامانم میگفت آماده شو بریم طلاق بدم ، روز بعد هر دوتا نشسته بودن سرجاشون ، عمری هم زندگی کردن ، این وکیل بازی و مهریه چیه شما مد کردین ؟ زن زندگی نمیره سراغ مهریه ، اون مال وقتیه که شوهر دور از جون بمیره و حق ادامه زندگی داری و باید پشتوانه داشته باشی ، بنظرم خیلی کارت زشته ، مگه کتک خوردی ؟ نه یه سیلی هااا .. کتک بد میگم ، مگه با یه زن دیگه اومدن بیرونت کردن ؟ مگه بچتو گرفتن ازت ؟ مگه خونواده شوهرت اومدن تهدید و کتک ؟ مگه چه ظلمی داره میشه که نشه تحمل کرد ؟ شوهرت مشکل جنسی داره باهاش حرف بزن ، آرومس کن برید دکتر ، به خدا من شوهرم مشکل جنسی چیه بره زندان هم پاش می ایستم ... اون کمبودی داره که میگه برو ، باید ثابت کنی اونو و زندگیتو دوست داری و نمیری 

شوهرم یه بار به من گفت برو خونه مادرت ، بلند شدم انگشتم رو به سمتش نشانه رفتم گفتم خونمه ، هیچ جا نمی‌رم ، خوشت نمیاد خدافظ تو برو 

بعد می‌گفت بهت افتخار کردم 

ما همیشه درگیر هستیم باهم و بهمن ماه هم گفته بود برو  چرا باید بمونم وقتی خودش میگه برو شاید ...

شاید ؟ 

خواهر ساده من اونجا حق توست .. بگه برو باید بری ؟ بهمن چیه ؟ هر هفته هفت بار هم بگه برو باید بگی خوشت نمیاد تو برو ، من کسی رو میشناسم که ده سال پیش شوهرش گفت برو ، اونم گفت نمی‌رم یک سال مرده رفت موند خونه مادرش بعد برگشت الان هم ده ساله داره با زن و بچش زندگی می‌کنه مگه شوهر علف خرسه بندازی دور بری یکی دیگه بچینی ؟ میدونی چی ها به سر خودت و بچت میاد ؟ برو خواهر جان برو ... برو عاقل شو همینجا کات کن 

2706