2733
2734
اخی عزیزم خیلی متاسفم برای کوچولو . ببینید واکسن یک سالگی خیلی سبکه در اکثر موارد مساله درد و تب و ا ...

ممنون 

فقط اینکه اگه بخوام صبر کنم خیلی میگزره هنوز بیست روز دیگه از گچ درمیاد

چه جالب. دست که خیلی بهتره. چند ماه پیش هم ک من واکسن فلج اطفال رو برای پسرم زدم به دستش زدن یه اخ ه ...

چه جالب اونو دختر من به پاش زدن 😀 عجیب ترین واکسنی بود که زدیم دخترم دو سال و ده ماهش بود ‌. اول که همش گزارش میداد برام اوف شدم درد میکنه دیگه یکم براش حوله گرم گذاشتم اروم شد . ولی تا شب باهام سرسنگین بود همش میگفت چرا منو بردی واکسن بزنم ؟؟؟ هنوزم بعضی وقتا میگه خلاصه واسه واکسن سین جیم نشده بودم که اینم شد 😂😂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون  فقط اینکه اگه بخوام صبر کنم خیلی میگزره هنوز بیست روز دیگه از گچ درمیاد

از بهداشت بپرسید راهنماییتون میکنن فکر کنم جا داره فقط بعدش باید واکسن ۱۸ ماهگی هم دیر تر برید بزنید 

تو بغلم بود خودم مریض بودم تمام بدنم سست شده بود و درد میکرد یهو خودشو به شدت داد عقب از دستم ول شد ...

واااای ... دختر منم این اخلاقو داشت یهو کمرشو قوس میداد از بغلم بپره بیرون . وحستناک ترین لحظه هم وقتایی بود که از خیابون میخواستم رد بشم اونم این کارو میکرد . 

2728

عزیزم انشاءالله که زود خوب شه کوچولوتون ،از بهداشت سؤال کن ببرش اونجا فک نکنم مشکلی باشه ،بچه منم واکسن یک سالگیش با دوهفته تاخیر زدم ،

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
تو بغلم بود خودم مریض بودم تمام بدنم سست شده بود و درد میکرد یهو خودشو به شدت داد عقب از دستم ول شد ...

شوهرت بت چیزی نگفت   

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...